Bezbarwne derby Ostrołęki [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 04 września 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała z Koroną HiD Ostrołęka 0:0 w meczu szóstej kolejki IV ligi mazowieckiej. Obydwa zespoły starały się przede wszystkim nie stracić bramki, dlatego kibice oglądali mecz, który nie stał na wysokim poziomie.

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz derbowy pomiędzy MKS Narew Ostrołęka a Koroną HiD, fot. eOstrołęka.pl

W pierwszej połowie jedyną groźną sytuacją była ta, którą stworzyli niebiesko-czerwoni po upływie trzydziestu minut gry. Piotr Strzeżysz wyszedł "sam na sam" z Sebastianem Szczechowiakiem, lecz trafił w dobrze dysponowanego bramkarza Korony HiD. Poza tym gra toczyła się raczej w środku pola, nie brakowało twardych pojedynków. Zacięta walka nie przekładała się jednak na gole.

Druga odsłona pod względem sytuacji podbramkowych była jeszcze słabsza. Obu ekipom nie brakowało ambicji, ale nie przełożyło się to na zdobycze bramkowe. Ostatecznie w dziewiątych derbach Ostrołęki padł czwarty remis, tym razem 0:0. Kibice opuszczali stadion z dużym niedosytem.

Narew Ostrołęka - Korona HiD Ostrołęka 0:0