zdjecie 5759

Sportowy wrzesień – kalendarz imprez odbywających się na miejskich obiektach sportowych

Inne 30 sierpnia 2013 Komentarzy

Mecze III i IV ligi piłki nożnej, okręgowej ligi młodzików, amatorskiej ligi „Siódemek”, turniej o „Złotą podwiązkę”, turniej tenisa ziemnego obchody 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego czy festyny rodzinne – to imprezy, które we wrześniu odbywać się będą na miejskich obiektach sportowych.

Mecze III i IV ligi piłki nożnej, okręgowej ligi młodzików, amatorskiej ligi „Siódemek”, turniej o „Złotą podwiązkę”, turniej tenisa ziemnego obchody 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego czy festyny rodzinne – to imprezy, które we wrześniu odbywać się będą na miejskich obiektach sportowych.

Poniżej publikujemy pełen kalendarz wrześniowych imprez organizowanych na obiektach sportowych zarządzanych przez Miejski Zarząd Obiektów-Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce:

1, niedziela, godz. 11.00     - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2002:
                                              Moja Ostrołęka – Orzeł Sypniewo - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

1, niedziela, godz. 12.00     - Mecz piłki nożnej, IV Liga: Korona HiD – KS Ostrovia                        
                                              Ostrów Mazowiecka -  boisko główne ul. Witosa

1, niedziela, godz. 15.00     - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Młodzików, rocznik 2000:
                                              Korona HiD – MKS Znicz Pruszków - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

2, poniedziałek, godz. 9.00  - Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego I Liceum Ogólnokształcącego
                                               hala sportowo-widowiskowa ul. Traugutta 1

2, poniedziałek, godz. 13.00  - Mini festyn rekreacyjno-sportowy dla dzieci z okazji otwarcia świetlicy „Gwiazdki” na osiedlu Centrum - przy ul. Sikorskiego

4, środa, godz. 17.00          - Mecz piłki nożnej, IV Liga: MKS Narew – Korona HiD boisko główne ul. Witosa 1
  
6, piątek, godz. 20.00         - VII Ostrołęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej „7” -  boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1
                                                    
7, sobota, godz. 12.00        - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2001:  UKS Narew –  boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

7, sobota, godz. 12.00       -  Mecz piłki nożnej, IV Liga: Korona HiD – MKS Przasnysz -  boisko główne ul. Witosa 1

7, sobota, godz. 12.00       -  Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Juniorów Młodszych, rocznik 1996:  MKS Narew – Makowianka Maków Mazowiecki - boisko główne ul. Witosa 1

7, sobota, godz. 13.00       - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2000 -  UKS MAG – GUKS Krasnosielc - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1


7,sobota, godz. 16.00        -  Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Juniorów Starszych, rocznik 1995/1996: Korona HiD – KS Raszyn - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

9, poniedziałek, godz. 18.00    - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2002: UKS Moja Ostrołęka – KS CK Troszyn - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

13, piątek, godz. 20.00       - VII Ostrołęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej „7” -  boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

14, sobota, godz. 10.00     - VI Ostrołęckie Zawody w Duathlonie - start i meta przy rondzie Jana Radomskiego -  ( Al. ks. Jerzego Popiełuszki)
                                                                                          
14, sobota, godz. 10.00     - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików,  rocznik 2002: Moja Ostrołęka – Tęcza Łyse - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

14, sobota, godz. 10.00    - Turniej piłki siatkowej mężczyzn o Puchar Prezydenta

15, niedziela, godz. 9.00      Miasta Ostrołęki z udziałem drużyn I-ligowych - hala sportowo-widowiskowa ul. Traugutta 1

14, sobota, godz. 12.00     - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Trampkarzy, rocznik 1998: MKS Narew – RKS Sarmata Warszawa - boisko główne ul. Partyzantów 3

14, sobota, godz. 13.00     - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2002: UKS Narew – Ostrovia Ostrów Mazowiecka - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1  

14, sobota, godz. 14.30     - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Trampkarzy, rocznik 1999:  UKS Narew – Dolcan Ząbki  - boisko główne ul. Partyzantów 3      
                              
14, sobota, godz. 16.00     - Mecz piłki nożnej, IV Liga: MKS Narew – Mławianka Mława  boisko główne  ul. Witosa 1
                                                                    
15, niedziela, godz. 11.00   - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Młodzików, rocznik 2000: Korona HiD – Bug Wyszków - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

16, poniedziałek, godz. 18.00  - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych,  rocznik 1997: MKS Narew – Orzeł Sypniewo boisko główne ul. Partyzantów 3

18, środa, godz. 16.00          - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2002: Korona HiD – Kurpik Kadzidło - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

18, środa, godz. 16.30          - Mecz piłki nożnej, IV Liga: Korona HiD – MKS Polonia Warszawa boisko główne ul. Witosa 1

19, czwartek, godz. 15.00    - Mityng Młodzików w Lekkiej Atletyce - stadion ul. Witosa 1

20, piątek, godz. 9.00           - Obchody 100-lecia szkoły I Liceum Ogólnokształcącego        
21, sobota, godz. 9.00            im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce  hala sportowo-widowiskowa ul. Traugutta 1

20, piątek, godz. 20.00         - VII Ostrołęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej „7” boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

21, sobota, godz. 10.00       - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2000:                
                                                   UKS MAG – Bartnik Myszyniec - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

21, sobota, godz. 12.00       - Mecz piłki nożnej, III Liga kobiet: Jantar Ostrołęka – Atomówki Korsze
boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

21, sobota, godz. 12.00       - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2000: Moja Ostrołęka – WKS Mystkówiec Stary - boisko główne ul. Partyzantów 3

21, sobota, godz. 14.30       - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Juniorów Młodszych, rocznik 1996: MKS Narew – Gladiator Słoszewo   boisko główne ul. Partyzantów 3

21, sobota, godz. 16.00        - Mecz piłki nożnej, IV Liga: MKS Narew – Błękitni Gąbin boisko główne ul. Witosa 1

22, niedziela, godz. 10.00    - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2002:  Moja Ostrołęka – HiD Ostrołęka  boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

22, niedziela, godz. 12.00    - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Młodzików, rocznik 2001: Korona HiD – FC 2013 Różan - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

22, niedziela, godz. 16.00    - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Juniorów Starszych, rocznik 1995/1996: Korona HiD – Wisła Płock boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

25, środa, godz. 16.00          - Mecz piłki nożnej, Okręgowa Liga Młodzików, rocznik 2002: UKS Narew – Korona HiD boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1


27, piątek, godz. 9.00         - Turniej Tańca Towarzyskiego „O złotą podwiązkę”
28, sobota, godz. 9.00  hala sportowo-widowiskowa ul. Traugutta 1

27, piątek, godz. 16.00        - Turniej tenisa ziemnego „MASTERS OSTROŁĘKI”
28, sobota, godz. 9.00                                                          
29, niedziela, godz. 9.00  korty tenisowe ul. Hallera 12

27, piątek, godz. 20.00       - VII Ostrołęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej „7” - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

28, sobota, godz. 10.00      - Mecz piłki nożnej, Liga Okręgowa Młodzików, rocznik 2002:  - Korona HiD – Tęcza Łyse - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

28, sobota, godz. 12.00      - Mecz piłki nożnej, IV Liga: Korona HiD – KS Łomianki -  boisko główne ul. Witosa 1

28, sobota, godz. 12.00      - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Trampkarzy, rocznik 1998: MKS Narew – Kosa Konstancin - boisko główne ul. Partyzantów 3

29, niedziela, godz. 10.00   - Mini Festyn dla dzieci „Radosny Autobus” - hala sportowo-widowiskowa ul. Traugutta 1
    
29, niedziela, godz. 11.00   - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Młodzików, rocznik 2001:  Korona HiD – Ostrovia Ostrów Maz. - boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

29, niedziela, godz. 11.00   - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Trampkarzy, rocznik 1999: UKS Narew – Legionovia Legionowo  boisko główne ul. Partyzantów 3

29, niedziela, godz. 14.00    - Mecz piłki nożnej, Mazowiecka Liga Trampkarzy, rocznik 2000: Korona HiD – Legionovia Legionowo  boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.