Ekstraliga: APN Narew zatrzymał Wisłę Płock [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 sierpnia 2017 7 Komentarzy

Piłkarze APN Narew Ostrołęka z rocznika 2004 zainaugurowali rozgrywki Ekstraligi Mazowieckiej. W niedzielne popołudnie na własnym stadionie ostrołęczanie zremisowali z Wisłą Płock 2:2.

Mecz z Wisłą Płock był dla APN-u historycznym momentem, była to bowiem pierwsza drużyna z tego klubu, jaka zagrała na tym poziomie ligowym. Początkowo widać było delikatną tremę, co przełożyło się też na jednobramkowe prowadzenie Wisły do przerwy, ale z biegiem czasu ostrołęczanie poczynali sobie coraz śmielej. Goście podwyższyli na 2:0 w 47. minucie, ale od tego momentu rozpoczęła się pogoń za wynikiem. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Szczepanek, a pięć minut później wyrównał Bartłomiej Szymczyk.

Wynik pierwszego meczu w Ekstralidze można zaliczyć do pozytywnych. Początki zawsze są trudne, ale piłkarze APN Narwi pokazali, że są w stanie powalczyć o dobre wyniki na tym poziomie ligowym.

APN Narew Ostrołęka – Wisła Płock 2:2 (0:1)
⚽ dla gospodarzy: 55' Szczepanek, 60' Szymczyk

APN Narew Ostrołęka: Marciniak – Banach, Gocłowski, Jaskólski, Krupa, Banul, Klec, Modzelewski, Zięba, Szymczyk, Szczepanek. Zagrali również: Kubeł, Dziergowski, Borkowski, Krasiewicz.