Olaf Bartkiewicz przechodzi do Polonii

Piłka nożna 18 sierpnia 2017 11 Komentarzy

Olaf Bartkiewicz został nowym piłkarzem Polonii Warszawa. Utalentowany gracz Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej zmienia przynależność klubową, by dalej rozwijać swoje nieprzeciętne umiejętności.

Polonia Warszawa ściągnęła do siebie całkiem niezłego snajpera, co pokazują ostatnie wyniki strzeleckie 14-letniego Bartkiewicza. Zawodnik pochodzący z Ostrowi Mazowieckiej (wychowanek Ostrovii) w ciągu roku strzelił 30 bramek w 24 meczach APN-u i teraz przenosi się do stolicy, by rywalizować w barwach Czarnych Koszul. Na poziomie I ligi mazowieckiej spisywał się bardzo dobrze, więc nie ma powodów by sądzić, że w Polonii będzie inaczej.

To nie pierwszy zawodnik, który ostrołęcką akademię zamienia na drużynę z większego miasta, warto choćby tu przytoczyć przykład Radosława Zyśka, który z Ostrołęki przeniósł się do Jagiellonii Białystok. Kto wie, być może o tych zawodnikach sporo jeszcze w przyszłości usłyszymy - w każdym razie: życzymy im, by nie zatrzymywali się w rozwoju.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:01, 18 sierpnia 2017

Gość

powodzenia :) jak bedzie mu szlo tak dobrze jak Zyśkowi  w Bialymstoku to swietnie

ocena: -         zgłoś
...
15:24, 18 sierpnia 2017

Nick rodzic

Apn super kuźnia talentów!
Polecam każdemu.

ocena: -         zgłoś
...
17:50, 18 sierpnia 2017

Gość

zyskowi tak dobrze nie idzie w jadze

ocena: -         zgłoś
...
19:14, 18 sierpnia 2017

Gość

Ostrołęka hoduje dla innych, aby nie dla własnych sukcesów. Śmieszne, ale tam sie te talenty nie rozwiną. Najlepiej w Ajaxie lub Barcelonie.
W Polsce to tylko czekają jak który sie pokaże to zaraz wyprzedają i zysk będą mieli tam gdzie tera przechodzą a miejscowe klubiki ogryzki.

ocena: -         zgłoś
...
19:54, 18 sierpnia 2017

Gość

Ale tak to wyglada wszedzie ze sa kluby ktore rzadza w kraju i wykupuja, sa tezvtakie gdzie sie wychowuje. Kazdy taki Zyśk czy Bartkiewicz to promocja regionu i szansa na wybicie sie kogos z okolicy

ocena: -         zgłoś
...
22:37, 18 sierpnia 2017

Gość

Otóż to. Legia Jaga czy Polonia rządzi w kraju, APN rządzi w regionie i nic tego nie zmieni.  

ocena: -         zgłoś
...
15:01, 19 sierpnia 2017

powiat

z sypniewa w ciągu połrocza 2017 dwóch do SMS Łodz i kolejny gra w Legia  

ocena: -         zgłoś
...
19:42, 19 sierpnia 2017

haha

kóźnia talentow dobre żarty banda chamów i baznadziejnych trenerów. Polityką tego stowarzyszenia to 1 wydoić rodzica 2 ukraść zawodnika (najlepiej żeby za niego nie płacić)

ocena: -         zgłoś
...
19:57, 19 sierpnia 2017

Podpowiadacz

Ciekaw jestem który klub sportowy wreszcie wystąpi na drogę sądową przeciw komentatorom. Przecież to idealna droga żeby jednym ruchem ośmieszyć być może wysoko postawionych działaczy konkurencji. Taki "haha" będzie musiał udowodnić swoje słowa o bandzie chamów, a jak tego nie zrobi to publiczne przeprosiny na łamach portalu. Panowie, śmiało, zróbcie to. Bądźcie pierwsi, ktoś musi to zrobić żeby ci komentatorzy nie czuli się bezkarnie.  

ocena: -         zgłoś
...
20:59, 19 sierpnia 2017

Gość

Spokojnie takiego "haha" mozna namierzyc i zaplaci jak Kulik i Majkowski prezydentowi  

ocena: -         zgłoś
...
21:39, 19 sierpnia 2017

Podpowiadacz

Dlatego właśnie apeluję żeby APN wystąpił na drogę sądową. Takie komentarze pod pozytywnym artykułem o młodym człowieku to SKANDAL. Czas się za to wziąć, zgłosić gościa, dowiedzieć się kim jest, a później nagłośnić, niech publicznie przeprasza na portalach i będzie już zawsze napiętnowany. Wstyd!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.