Hat-trick Staszczuka i wygrana Korony z Wieczfnianką!

Piłka nożna 25 marca 2017 6 Komentarzy

Maciej Staszczuk został bohaterem Korony Ostrołęka w meczu 17. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej przeciwko Wieczfniance Wieczfnia Kościelna. Korona zdobyła trzy punkty po jego trzech bramkach.

Do przerwy Korona prowadziła 2:1, w drugiej połowie obejrzeliśmy taki sam zestaw bramek, dzięki czemu mecz zakończył się wynikiem 4:2 na korzyść ostrołęczan. Trzy gole na swoim koncie zapisał Maciej Staszczuk, jedno trafienie dołożył Piotr Kubat.

Było to trzynaste zwycięstwo żółto-niebieskich w tym sezonie. Wygrana pozwoliła umocnić się podopiecznym Marcina Truszkowskiego na pozycji lidera ligi okręgowej. Druga w tabeli Nadnarwianka Pułtusk swój mecz rozegra w niedzielę 26 marca.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Korona Ostrołęka 2:4 (1:2)

⚽ 1:0 Melchinkiewicz '2
⚽ 1:1 Staszczuk '15
⚽ 1:2 Staszczuk '17
⚽ 1:3 Staszczuk '65
⚽ 1:4 Kubat '70
⚽ 2:4 Sarnowski '82

KORONA: Szczechowiak - Zięba, Skorupka, Karczewski, Cychol, Górski (72' Gąska), Laska (67' Kubat), Śnietka (69' Dzbeński), Strzeżysz, Staszczuk, Nosek (50' Kowalczyk).