I liga. Orlen Wisła II Płock wywiozła punkty z Ostrołęki [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 17 kwietnia 2024 1 Komentarz

W środowy wieczór szczypiorniści Trójki Ostrołęka awansem rozegrali starcie ostatniej, 26. kolejki I ligi, z Orlen Wisłą II Płock. Wyżej notowana ekipa z Płocka kontrolowała przebieg meczu, wygrywając różnicą pięciu bramek.

Mecz z animuszem rozpoczęli Nafciarze, którzy już w 5. minucie prowadzili 4:1. Po kwadransie przyjezdni prowadzili 11:6 i kontrolowali przebieg spotkania. Pierwszą połowę szczypiorniści z Płocka zakończyli prowadzeniem 17:11.

W drugiej części spotkania goście dalej kontrolowali wynik, utrzymując kilkubrakową przewagę. Momentem, gdy Trójka była najbliżej Wisły była 55. minuta i bramka Brzozowskiego, która pozwoliła zbliżyć się ekipie Tomasza Rybickiego na 3 gole do rywali (22:25). Lecz w końcówce popis skuteczności dał gracz gości Mikita Baranau i to Orlen Wisła wygrała ten mecz 29:24.

Trójka Ostrołęka - Orlen Wisła II Płock 24:29 (11:17)

Trójka Ostrołęka zagrała w składzie: Rafał Jędrzejewski (1), Mateusz Świerżewski, Szymon Turski (3), Rafał Malkhasyan (3), Mateusz Marszałek (5), Adrian Kaczyński, Seweryn Sypiański (2), Tomasz Rybicki, Piotr Szurnicki, Szymon Brzozowski (3), Gracjan Pachucki, Patryk Obidziński (3), Paweł Wysocki, Szymon Celiński (3), Patryk Kośnik (1).

Transmisję z meczu przeprowadził RCS Livestream.