Trójka Ostrołęka w dziewięciu postraszyła lidera

Piłka ręczna 08 kwietnia 2024 0 Komentarzy

Trójka pojechała na mecz z Eneą Orlętami Zwoleń w osłabionym, 9-osobowym składzie, z powodu absencji m.in. zawodników grających w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych. Mimo to, ostrołęccy szczypiorniści postraszyli lidera!

Trójka zaczęła mecz bardzo dobrze - Brzozowski i Kośnik wyprowadzili ostrołęcką ekipę na prowadzenie 2:0. Później wynik oscylował wokół remisu, a przy prowadzeniu Orląt 12:11 ostrołęczenie rzucili trzy bramki z rzędu. Ostatecznie po pierwszej połowie pachniało niespodzianką - 15:14 prowadziła Trójka.

W drugiej połowie remis mieliśmy jeszcze przy stanie 17:17 w 35. minucie, a później do głosu doszli gospodarze. Zyskiwali coraz większą przewagę, a finalnie wygrali 36:27.

Trójka zagrała w składzie: Szymon Turski (3), Rafał Malkhasyan (2), Mateusz Marszałek (3), Adrian Kaczyński (3), Tomasz Rybicki (1), Szymon Brzozowski (6), Paweł Wysocki, Szymon Celiński (5), Patryk Kośnik (4).