I liga. Szalony mecz Trójki Ostrołęka z Warszawianką. Było blisko... [WIDEO]

Piłka ręczna 14 kwietnia 2024 0 Komentarzy

Tego meczu naprawdę szkoda! Trójka Ostrołęka w wyjazdowym starciu z Warszawianką przeżywała prawdziwy rollercoaster. Najpierw wysokie prowadzenie, później remis i przewaga gospodarzy, następnie szaleńcza pogoń i... na "ostatniej prostej" to Warszawianka postawiła kropkę nad "i".

W starciu 22. kolejki I ligi piłkarze ręczni Trójki grali na wyjeździe z Warszawianką. Zaczęło się doskonale: trzy razy Sypiański, po razie Jędrzejewski, Brzozowski i Turski - w 11. minucie to Trójka prowadziła 6:2. Później przewaga drużyny Tomasza Rybickiego stopniała, ale wciąż przez większość pierwszej połowy prowadzili ostrołęczanie. Dopiero w samej końcówce dwie bramki z rzędu Warszawianki sprawiły, że na przerwę obie ekipy schodziły z remisem 12:12.

Po przerwie z animuszem zaczęła Warszawianka. Przełożyło się to na prowadzenie 19:14 w 43. minucie. Ale później... obudziła się Trójka. Ekipa Rybickiego rzucała raz za razem, odrabiając straty. W 55. minucie, na 5 minut przed końcem, na tablicy wyników pojawił się remis 21:21, a minutę później Celiński rzucił bramkę na 22:21 dla Trójki!

Wydawało się, że mecz może przechylić się na korzyść ostrołęczan, ale... od tego momentu rzucali już tylko gospodarze. Cztery bramki z rzędu i końcowy wynik to 25:22 dla Warszawianki.

Warszawianka - Trójka Ostrołęka 25:22 (12:12)

• Trójka: Rafał Jędrzejewski (4), Szymon Turski (5), Rafał Malkhasyan (1), Mateusz Marszałek (2), Adrian Kaczyński (1), Seweryn Sypiański (4), Tomasz Rybicki, Maciej Minota, Szymon Brzozowski (1), Gracjan Pachucki, Szymon Celiński (4), Patryk Kośnik.