I liga: Trójka postraszyła Pabiks, ale punkty zdobył wicelider [WIDEO]

Piłka ręczna 18 lutego 2024 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Pabiksem Pabianice w meczu I ligi piłkarzy ręcznych. Ostrołęccy szczypiorniści napędzili trochę strachu rywalom w drugiej połowie, ale wicelider ostatecznie triumfował różnicą pięciu bramek.

Mecz zaczął się lepiej dla gości, którzy już w 7. minucie prowadzili 5:1. Zawodnicy z Pabianic byli skuteczni i do przerwy prowadzili 16:11. W drugiej połowie Trójka postraszyła Pabiks. Dwie serie bramek i w 38. minucie po trafieniu Mateusza Marszałka to Trójka wyszła na prowadzenie 19:18. Zapachniało niespodzianką, ale tylko na chwilę.

Pabiks szybko wyrównał i przejął inicjatywę, odskakując w 48. minucie już na pięć bramek. Taką przewagą gości skończył się ten mecz - 29:24 dla Pabianic. Szkoda, ale było ciekawie.

Trójka Ostrołęka - Pabiks Pabianice 24:29 (11:16)

Trójka: Kośnik, Obidziński 6, Świerżewski, Ludwiczak 3, Żebrowski, Marszałek 4, Kaczyński 1, Sypiański 2, Rybicki, Minota, Brzozowski 6, Celiński 2.