II liga: AZS UW lepszy od Jantaru

Piłka nożna 29 kwietnia 2015 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi. Podopieczne Rafała Koska w ubiegłą niedzielę zmierzyły się na własnym boisku z AZS UW Warszawa. Rywalki zainkasowały trzy punkty, wygrywając aż 5:2.

W pierwszej połowie przyjezdne prowadziły dość swobodną grę i zeszły na przerwę z prowadzeniem 2:0. W drugiej połowie stołeczne piłkarki strzeliły jeszcze trzy gole, lecz gospodynie odpowiedziały dwoma trafieniami i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości różnicą trzech bramek. Gole dla Jantaru strzeliły Klaudia Płoska oraz Ewelina Milewska. Dla drużyny AZS UW trzykrotnie trafiała Laura Czuraj, dwie pozostałe bramki należały do Doroty Wierzbickiej i Marty Walczak.

W długi weekend majowy odbędzie się 16. kolejka II ligi, lecz piłkarki Jantaru tym razem pauzują. Do gry wrócą 9 maja, zmierzą się wtedy na wyjeździe z Promieniem Mońki.