zdjecie 4444

Sportowy weekend z piłką nożną i siatkówką

Inne 24 kwietnia 2015 Komentarzy

Najbliższy weekend w Ostrołęce upłynie pod znakiem siatkówki i piłki nożnej. Fani sportu obejrzą kolejne ligowe potyczki Narwi i Korony, a także finałowy mecz IV ligi mazowieckiej siatkarzy z udziałem SPS Volley Ostrołęka. Nie przegap najciekawszych wydarzeń sportowych!

Najbliższy weekend w Ostrołęce upłynie pod znakiem siatkówki i piłki nożnej. Fani sportu obejrzą kolejne ligowe potyczki Narwi i Korony, a także finałowy mecz IV ligi mazowieckiej siatkarzy z udziałem SPS Volley Ostrołęka. Nie przegap najciekawszych wydarzeń sportowych!

Już w piątkowy wieczór nie zabraknie wrażeń związanych z piłkarską ligą siódemek, która odbywa się na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa. Dojdzie do wielu emocjonujących starć, w tym do meczu lidera - Promil - z LZS Obierwia Olszewka. Plan gier trzeciej kolejki przedstawia się następująco:

19.00: FC Łęg Przedmiejski - Multi Kom; Esa Logistics - Monar Ostrołęka;
19.50: LKS Olszewo-Borki - Autokasacja; LZS Obierwia Olszewka - Promil;
20.40: Stora Enso Narew - KGB; OMIS SC - Arco Ławy;

W sobotę 25 kwietnia rozpoczniemy dzień od turnieju piłki siatkowej nauczycieli ostrołęckich szkół średnich. Zmagania od 09.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia - zapraszamy do podziwiania belfrów z naszego miasta, z pewnością będą oni mogli liczyć na doping swoich podopiecznych ze szkół.

O godzinie 14.00 na stadionie przy ul. Partyzantów rozpocznie się mecz 21. kolejki ligi okręgowej pomiędzy Koroną Ostrołęka a Wkrą Sochocin. Dla niebiesko-żółtych będzie to okazja do umocnienia się w czołówce tabeli i podtrzymania korzystnej passy, która trwa od ostatniego zwycięstwa z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna. Polecamy! Stadion przy ul. Witosa już o 16.00 zatętni życiem przy okazji rozpoczęcia meczu Narew Ostrołęka - Bzura Chodaków. W ramach 25. kolejki IV ligi mazowieckiej podopieczni Tomasza Słowika zmierzą się z czołową drużyną rozgrywek. Faworytem meczu są goście, ale stadion przy Witosa sprzyja ostrołęczanom. Na boisku na pewno nikt nie odpuści i zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko.

Grać będą również niższe ligi w powiecie ostrołęckim. W sobotę o 17.00 w Troszynie miejscowy KS CK zmierzy się z Wkrą Bieżuń w meczu na szczycie "okręgówki". W niedzielę domowy mecz na tym samym poziomie ligowym rozegra Rzekunianka Rzekuń - ich rywalem będzie Tęcza Ojrzeń a spotkanie zaplanowano na godzinę 15.00. Tego samego dnia o 16.00 w Kadzidle zaprezentuje się za to świeżo upieczony mistrz B-Klasy ostrołęckiej Kurpik Kadzidło. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego są już pewni awansu, ale nie zamierzają rezygnować z trzech punktów w derbach powiatu ostrołęckiego z LUKS Łęg Przedmiejski.

Jeżeli jesteśmy już przy piłce nożnej to nie możemy zapomnieć o kolejnym starciu piłkarek ostrołęckiego Jantaru - w drugoligowym meczu 15. kolejki zagrają one u siebie z AZS UW Warszawa. Początek spotkania w niedzielę o 15.00 na stadionie przy ul. Witosa.

Sobotni wieczór będzie pożegnaniem z ligową siatkówką w naszym mieście. W rewanżowym meczu finału IV ligi mazowieckiej SPS Volley Ostrołęka zmierzy się z SKF Global Village Mokobody. W pierwszym meczu rywale wygrali 3:1, ale siatkarze Volleya pokazali niejednokrotnie, że u siebie są niezwykle mocni. Czy wywalczą tytuł mistrzowski? Przekonajmy się o tym na żywo, początek pojedynku o godzinie 19.00.

Wstęp na wszystkie wymienione wydarzenia sportowe jest bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.