IV liga: Narew pokonana przez MKS Przasnysz [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 11 października 2014 Komentarzy

Nie tak wyobrażał sobie powrót na ławkę trenerską po chorobie szkoleniowiec Dariusz Narolewski. Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 0:3 w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej. Piłkarze z Ostrołęki byli wyraźnie słabsi od rywali.

Już w pierwszej połowie przyjezdni strzelili dwie bramki, stawiając zawodników Narwi w trudnej sytuacji. Żywiołowo dopingujący kibice Narwi apelowali do piłkarzy o grę do końca i w drugiej połowie oglądaliśmy już bardzie wyrównaną grę. Goście nadal mieli swoje szanse, lecz do ataku ruszyli też gospodarze. Niestety, Narew nie zdołała zdobyć bramki a jeden z piłkarzy MKS-u ustalił wynik meczu na pięć minut przed końcem. Narwianie przegrali 0:3 z rywalem, który przewodzi stawce IV ligi mazowieckiej.

Narew po trzynastu kolejkach znajduje się na siódmym miejscu w tabeli z dwudziestoma punktami na koncie. Lider z Przasnysza ma dziewięć punktów więcej.

Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:3 [0:2]