IV liga: Pewne zwycięstwo siatkarzy SPS Volley [ZDJĘCIA]

Siatkówka 22 grudnia 2014 Komentarzy

Ponad pięćdziesiąt osób obejrzało ostatni ligowy mecz SPS Volley Ostrołęka w 2014 roku. Podopieczni Karola Zubrzyckiego wygrali z PNH Warszawa 3:0 i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek IV ligi mazowieckiej. Zobacz zdjęcia z meczu!

Najwięcej emocji przyniósł pierwszy set niedzielnego starcia. Gospodarze osiągnęli przewagę, lecz w końcówce drużyna PNH odrobiła je i miała nawet piłki setowe. Ostrołęczanie zdołali jednak wytrzymać presję i rozstrzygnąć tę próbę nerwów na swoją korzyść. Wygrana 28:26 oznaczała objęcie prowadzenia w spotkaniu.

Drugi i trzeci set były popisem drużyny SPS Volley. Gospodarze grali odważnie, raz po raz punktując bezradnych gości ze stolicy. Wygrane w setach do 13 i 15 podkreślają różnicę klas, jaka dzieliła obie ekipy. Dla siatkarzy SPS było to ósme zwycięstwo z rzędu - ostrołęczanie w tym sezonie nie przegrali jeszcze w IV lidze.

SPS Volley Ostrołęka - PNH Warszawa 3:0 (28:26, 25:13, 25:15)

SPS Volley: Zalewski, Jakubowski, Małkowski, Osiecki, Ossowski, Kadłubowski, Gaładyna, Piasta, Brzostek, Mierzejewski, Kuczyński (l), Skiba (l).