IV liga: Drugie zwycięstwo siatkarzy SPS Volley

Siatkówka 04 listopada 2014 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka pokonał KS Żyrardowiankę Żyrardów 3:1 w meczu drugiej kolejki siatkarskiej IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Karola Zubrzyckiego grają coraz lepiej i po dwóch meczach mają na swoim koncie komplet punktów.

Rywal postawił dużo trudniejsze warunki, niż miało to miejsce w pierwszej kolejce w meczu przeciwko UKS Ósemce Pruszków. Pierwszego seta dość łatwo wygrali zawodnicy SPS Volley, w drugim role się jednak odwróciły i triumfowała ekipa gospodarzy.

Trzeci i czwarty set wypadł jednak zdecydowanie na korzyść Volleya i tym samym ostrołęczanie dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Następne spotkanie SPS Volley rozegra 8 listopada o godzinie 19.00 w Lipowcu Kościelnym z tamtejszym Startem.

KS Żyrardowianka – SPS Volley Ostrołęka 1:3 (22:25,25:22,20:25,22:25)