Korona remisuje w ostatnim jesiennym meczu

Piłka nożna 15 listopada 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Nadnarwianką Pułtusk w wyjazdowym meczu 15. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Michała Robaszkiewicza przez dłuższy czas prowadzili, lecz nie zdołali dowieźć przewagi do końca. Sędzia pokazał w tym meczu aż trzy czerwone kartki.

Jako pierwsi bramkę strzelili niebiesko-żółci, stało się to w 29. minucie za sprawą Michała Noska. Ostrołęczanie utrzymali przewagę do przerwy, co pozwalało optymistycznie patrzeć na drugą połowę meczu. Niestety, w 74. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania, bramkę na 1:1 strzelił Patryk Bartczak. Zawodnik Nadnarwianki ustalił jednocześnie wynik końcowy meczu - drużyny z Pułtuska i Ostrołęki podzieliły się punktami na zakończenie piłkarskiej jesieni. Warto dodać, że w drużynie Nadnarwanki przez 20 minut zagrał Przemysław Kruk, wychowanek ostrołęckiej Narwi.

Niezwykle gorąco było w końcówce i po zakończeniu meczu. Czerwonymi kartkami zostali ukarani Mateusz Gołębiowski i Jakub Zalewski z Nadnarwianki oraz Sebastian Szczechowiak z Korony.

Korona Ostrołęka zakończyła rundę jesienną na czwartym miejscu. Podsumowanie jesieni w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej przedstawimy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

NADNARWIANKA Pułtusk - KORONA Ostrołęka 1-1 (0-1)
Bartczak 74 - Nosek 29

Korona: Szczechowiak - Dąbrowski, Dzbeński (80'Jóźwiak), Górski, Jastrzębski, Kubat, Nosek, Pełtak, Stachowicz, Szymański, Zięba.