Kurs sędziego piłki nożnej. Zgłoś się i zostań arbitrem

Piłka nożna 26 paĹşdziernika 2014 0 Komentarzy

Zarząd Wydziału Sędziowskiego Ciechanowsko–Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że w drugiej połowie listopada 2014 r. zostanie zorganizowany kurs sędziowski. Koszt kursu wynosi 100 zł.

Zarząd Wydziału Sędziowskiego Ciechanowsko–Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że w drugiej połowie listopada 2014 r. zostanie zorganizowany kurs sędziowski. Koszt kursu wynosi 100 zł.

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w kursie proszone są o wysłanie kompletu dokumentów na adres: ws@ws.coozpn.pl . W tytule maila prosimy napisać: kurs sędziowski 2014. Oryginały należy dostarczyć na pierwsze spotkanie kursantów.

Komplet wymaganych dokumentów znajdują się na stronie www.ws.coozpn.pl w zakładce Kurs Sędziowski. Kandydaci, którzy zakwalifikują się do kursu zostaną o tym powiadomieni drogą elektroniczną. Opłatę za należy wnieść najpóźniej w dniu pierwszego spotkania.

Osoby niepełnoletnie, a mające skończone 16 lat muszą uzyskać pisemną zgodę prawnego opiekuna.

Wymagane kryteria:
Wiek – poniżej 26 lat
Sportowa sylwetka
Chęć poszerzania wiedzy
Niekaralność
Wykształcenie co najmniej średnie (W przypadku kandydatów uczących się ostatnie świadectwo lub zaświadczenie o kontynuacji nauki).

Byli piłkarze, których wiek nie przekroczył 35 lat mogą zgłosić swój akces na kurs. W ich przypadku należy przedstawić komplet dokumentów oraz udokumentować przebieg swojej kariery piłkarskiej.

Zajęcia mają formę ciekawych wykładów prowadzonych przez doświadczonych sędziów ligowych, sędziujących na szczeblu centralnym (PZPN). Warto tu wspomnieć o takich sędziach jak Sebastian Załęski, Maciej Mostek czy Radosław Grabowski. Przekazywana wiedza poparta jest materiałami filmowymi, które w czytelny sposób obrazują sytuacje boiskowe. Kurs zakończony jest TESTEM egzaminacyjnym.

Ostateczną decyzję odnośnie zakwalifikowania się na kurs podejmie Komisja Szkoleniowa WS C – O OZPN.

/ligaokregowa.pl/

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.