Liga okręgowa nadrabia zaległości. Derby powiatu dla Kurpika, pech Rzekunianki [TABELA]

Piłka nożna 11 marca 2024 0 Komentarzy

Zaległe jesienne mecze już na wiosnę rozegrały ekipy z ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. W derbach powiatu ostrołęckiego lepszy od ULKS Ołdaki był Kurpik Kadzidło, natomiast Rzekunianka Rzekuń przegrała z Opią Opinogóra.

Jednym z zaległych meczów ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej było starcie Kurpika Kadzidło z ULKS Ołdaki. Wyżej notowana jest dotychczas ekipa gości, ale w Kadzidle na boisku zdecydowanie lepsi byli gospodarze. Trzy gole dla Kurpika strzelił Szymon Samsel, jednego dołożył Przemysław Śnietka, a mecz zakończył się wygraną Kurpika 4:0. Wynik został rozstrzygnięty już do przerwy - najpierw klasyczny hat-trick Samsela (4., 22. i 35. minuta), później gol Śnietki (40. minuta).

Przed meczem kadzidlański klub, który występuje pod wodzą nowego trenera Sebastiana Koczkodana, zaprezentował nowych graczy: Rafała Ogonowskiego wypożyczonego ze Świtu Baranowo i Mikołaja Nadolnego przetransferowanego z Aldo Bartnika Myszyniec.

Kurpik Kadzidło - ULKS Ołdaki 4:0 (4:0)

Zaległy mecz grała również Rzekunianka Rzekuń. Spotkanie wyjazdowe z Opią Opinogóra zaczęło się doskonale dla Rzekunianki: już w piątej minucie Kaczyński strzelił bramkę głową. Gospodarze wyrównali i wynik 1:1 utrzymywał się do samej końcówki meczu. Ale decydujący cios należał do Opii - wynik końcowy to 2:1 dla zawodników z Opinogóry.

Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń 2:1 (1:1)