Liga okręgowa: Troszyn uległ Orzycowi. Wyniki 17. kolejki i tabela

Piłka nożna 27 marca 2017 2 Komentarze

KS CK Troszyn zaliczył słaby występ w Chorzelach w meczu 17. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego przegrała mecz z Orzycem 1:3. Ale w tej lidze jest też dobra informacja: Korona Ostrołęka powiększa przewagę nad Nadnarwianką Pułtusk.

Prowadzenie zespołowi Orzyca tuż przed przerwą dał Maciej Wierzbicki. Na 2:0 w 70. minucie podwyższył Piotr Piasecki, lecz troszynian stać było jeszcze na jeden zryw. Gola w 77. minucie strzelił Daniel Kopeć, przywracając nadzieję na zdobycz punktową. KS CK postawił wszystko na jedną kartę, a gospodarze decydujący cios zadali w 90. minucie. Wynik na 3:1 ustalił Mariusz Kowalski.

Po 17 kolejkach liderem ligi okręgowej jest Korona Ostrołęka. Po wygranej z Wieczfnianką ostrołęczanie powiększyli przewagę nad Nadnarwianką Pułtusk, która sensacyjnie zremisowała z ostatnią w tabeli Borutą Kuczbork. Poniżej wyniki i tabela.

Orzyc Chorzele - KS CK Troszyn 3:1 (1:0)

⚽ 1:0 Wierzbicki '45
⚽ 2:0 Piasecki '70
⚽ 2:1 Kopeć '78
⚽ 3:1 Kowalski '90

KS CK: Drężek - Abramczyk, Sakowski, Dzwonkowski, K. Kamionowski, Kopeć, Chromik (65' Dąbrowski), Bałas, Wargulewski, P. Kamionowski, Rudziński (70' Kuliś).