Minimalna przegrana Trójki w Łodzi

Piłka ręczna 22 lutego 2015 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała na wyjeździe z ChKS Łódź 27:28 w kolejnym spotkaniu II ligi piłki ręcznej. Podopieczni Radosława Żebrowskiego prowadzili wyrównaną grę z rywalem, lecz nie zdołali wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

O tym, że będzie to zacięty mecz kibice mogli przekonać się już w pierwszej połowie. Obie drużyny szły "łeb w łeb" i do przerwy gospodarze mieli tylko dwubramkową przewagę przy wyniku 17:15. Druga odsłona przebiegała podobnie - szczypiornistom Trójki zabrakło jednak czasu do zwycięstwa i ostatecznie to gospodarze triumfowali 28:27.

W zespole z Ostrołęki na szczególne wyróżnienie zasługuje Patryk Obidziński, który został najskuteczniejszym piłkarzem meczu z dorobkiem 11 goli.

ChKS Łódź - UMCS Trójka Ostrołęka 28:27 (17:15)