Mławianka wbiła Narwi dziewięć goli [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 26 sierpnia 2015 4 Komentarze

Młodzi piłkarze Narwi Ostrołęka do przerwy walczyli niezwykle ambitnie przeciwko starszym rywalom z Mławianki Mława. Doszło nawet do sytuacji, w której to gospodarze byli blisko strzelenia bramki. Niestety, tuż przed przerwą worek z golami rozwiązał się i Narwianie przegrali ten mecz 0:9.

Doświadczeni przeciwnicy nie mają litości dla młodych graczy ostrołęckiej drużyny. Po każdej zdobytej bramce gracze Mławianki szybko zabierali piłkę i zmierzali ku środkowi boiska. Chcieli strzelić jak najwięcej, licznik zatrzymał się jednak na dziewięciu. Gole dla zespołu z Mławy padały głównie po błędach naszych juniorów, choć trzeba przyznać, że podopieczni byłego trenera Narwi Piotra Zajączkowskiego potrafili wykorzystać nawet najmniejszą słabość niebiesko-czerwonych.

Na stadionie przy ul. Witosa pojawiła się spora grupa kibiców gości. Po meczu dało się usłyszeć wyrazy współczucia dla fanów z naszego miasta. Przyjezdni podkreślali, że Ostrołęka nie zasługuje na to, by zbierać takie wyniki na piątym poziomie ligowym i życzyli naszym piłkarzom i kibicom dużo wytrwałości na najbliższy sezon.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Damiana Dąbrowskiego rozegrają w niedzielę 30 sierpnia o godzinie 17.00. Wyjazdowym rywalem niebiesko-czerwonych będzie Naprzód Skórzec.

NAREW Ostrołęka - MŁAWIANKA Mława 0-9 (0-1)
Ogrodowczyk 44, Dąbkowski 51, Masiak 65, 77, 82, Poliński 68, J. Wróblewski 73, Mazurkiewicz 90, Edison 90+3

NAREW:  Dobkowski – Laskowski (62' Garbulewski), Grabowski, Kopeć, Kozłowski – Knap, Chromik (62' Chaberek), Młynarski, Podgajny (78' Pałaszewski), Kaliszewski – Pędzich.

MŁAWIANKA: Gatyński - Bucki, Edison da Silva, Komorowski, Dąbkowski, Masiak, Łukaszewski, Sierzputowski (55' Wróblewski), Brzozowski (80' Mazurkiewicz), Ogrodowczyk, Walczak (60' Poliński).