Nieskuteczna Korona przegrała z Ostrovią [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 01 sierpnia 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 0:3 w meczu sparingowym, który rozegrany został 1 sierpnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce. Podopieczni Michała Robaszkiewicza nie wykorzystali dobrych sytuacji bramkowych, goście byli z kolei bardzo skuteczni.

Szkoleniowiec Korony mógł w tym pojedynku liczyć na wielu zawodników, a sam mecz pokazał, że szeroka ławka rezerwowych może być atutem niebiesko-żółtych w nadchodzącym sezonie ligi okręgowej. Najbardziej szkoda wielu niewykorzystanych sytuacji, które stwarzane były pod bramką Ostrovii - do siatki rywala mogli trafić m.in. Michał Nosek czy Paweł Dzbeński.

W pierwszych czterdziestu pięciu minutach goście strzelili dwa gole, po zmianie stron dołożyli jeszcze jedną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się trzybramkową wygraną czwartoligowca i pokazał, że przed Koroną jest jeszcze sporo pracy, szczególnie nad skutecznością.

Bramki dla Ostrovii zdobyli Dominik Dzwonkowski (dwa) oraz Piotr Zacheja.

Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 (0-2)

KORONA: Szczechowiak - Karczewski, Jastrzębski, Zięba, Borkowski, Dzbeński, Jóźwiak, Majewski, Rupacz, Szymański, Nosek. W drugiej połowie zagrali również: Ludwiczak, Górski, Ostrowski, Staszczyk, Pat. Wysocki, Pi. Wysocki, Dąbrowski, Zyśk.