Piłkarze z powiatu sprawdzali formę przed ligą

Piłka nożna 28 lipca 2015 2 Komentarze

Zespoły piłkarskie z powiatu ostrołęckiego przygotowują się do rozgrywek ligowych w sezonie 2015/16. W ostatnich dniach gracze z regionu rozegrali kolejne sparingi. Padło kilka zaskakujących rezultatów, lecz na przygotowanie optymalnej formy jest jeszcze sporo czasu.  

Zespoły piłkarskie z powiatu ostrołęckiego przygotowują się do rozgrywek ligowych w sezonie 2015/16. W ostatnich dniach gracze z regionu rozegrali kolejne sparingi. Padło kilka zaskakujących rezultatów, lecz na przygotowanie optymalnej formy jest jeszcze sporo czasu.  

Dwa mecze z drużynami A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej rozegrała ekipa B-Klasowego Orza Goworowo. Orz pokonał Orła Sypniewo hokejowym rezultatem 6:5, po czym kilka dni później wysoko uległ Rzekuniance Rzekuń. Kolejne zwycięstwo w test-meczu zanotowała ekipa Tęczy Łyse pod wodzą trenera Dariusza Narolewskiego. Tym razem Tęcza wygrała z KS Śniadowo, a jedną z bramek strzelił do niedawna zawodnik ostrołęckiej Narwi Mateusz Sowa.

Wynik znany bardziej z aren hokejowych padł również w meczu Świtu Baranowo z Żakiem Szreńsk. Drużyna Świtu uległa 4:5, lecz pozostawiła po sobie dobre wrażenie - szczególnie zrobił to Marcin Dobrzyński, strzelec trzech goli.

Wyniki meczów sparingowych drużyn z powiatu ostrołęckiego - 22-25-26 lipca:

Narew Ostrołęka - KS CK Troszyn 4:0

Kurpik Kadzidło - Korona Ostrołęka 0:1

Orz Goworowo - Orzeł Sypniewo 6:5
bramki dla Orza: Kamil Tomaszewski 4, Tomasz Gęsich, Cezary Gęsich

Rzekunianka Rzekuń - Orz Goworowo 5:0

KS Śniadowo - Tęcza Łyse 1:4
bramki dla Tęczy: Piotr Magdaleński, Mateusz Sowa, Marek Kaliszewski, Błażej Nicewicz

KS CK Troszyn - Korona Ostrołęka 3:3
bramki dla Troszyna: Piotr Gutowski, Piotr Bałas, zawodnik testowany

Aldo Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 1:9

Żak Szreńsk - Świt Baranowo 5:4
bramki dla Świtu: Marcin Dobrzyński 3, Adrian Wołejszo

Uwaga! Działaczy, zawodników i trenerów drużyn z powiatu ostrołęckiego zachęcamy do informowania nas o najnowszych wydarzeniach z życia lokalnych klubów. Chętnych do współpracy z działem sport naszego portalu (wysyłanie wyników, składów, informacji, zdjęć itd.) zachęcamy do kontaktu na sport@eostroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:56, 28 lipca 2015

Łyse

hmmmm zawodnik testowany :D


...
14:00, 28 lipca 2015

Gość

Tęcza będzie mocna w sezonie, za rok najlepszy klub z okolicy na bank....Narew spada, Korona zostaje w LO, Tęcza awans i jest w 4 lidzeSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.