Pechowe dwanaście minut szczypiornistów Trójki

Piłka ręczna 17 października 2015 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka przegrali z Mazurem Sierpc 22:29 w spotkaniu 6. kolejki II ligi. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili, lecz słaba druga połowa zadecydowała o porażce.

Trójka bardzo dobrze zaczęła mecz z Mazurem, ponieważ już w 7. minucie ostrołęczanie prowadzili 5:2 po golu Rafała Niećko. Niestety, po kwadransie gry to goście wyszli na prowadzenie 7:8, a spowodowane to było chwilową nieskutecznością szczypiornistów Trójki. Do końca pierwszej połowy toczyła się wyrównana gra, w końcówce podopieczni Radosława Żebrowskiego wyszli na prowadzenie i gwizdek na przerwę zabrzmiał przy stanie 14:13 dla Trójki.

Pierwsze minuty drugiej odsłony to dobra gra gospodarzy, odskoczyli oni rywalom na dwie bramki i wydawało się, że kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń. Kibice nie spodziewali się koszmaru, jaki miał miejsce między 44. a 56. minutą. Od stanu 19:17 dla Trójki zrobiło się 19:26, przez co rozstrzygnięte zostały losy meczu. Goście dzięki zdobyciu dziewięciu bramek z rzędu mogli spokojnie kontrolować wynik i dowieźli do końca zwycięstwo - mecz zakończył się wynikiem 29:22 dla Mazura.

TRÓJKA Ostrołęka - MAZUR Sierpc 22-29 (14-13)

TRÓJKA: Piotr Kozłowski, Tomasz Wiśniewski, Patryk Obidziński, Hubert Milewski, Artur Choroszewski, Łukasz Kosiński, Eryk Obidziński, Adrian Piskowski, Krzysztof Zieliński, Mateusz Bieniecki, Sławomir Dmowski, Rafał Niećko, Łukasz Kowalczyk, Marcin Prekiel, Michał Sikora, Grzegorz Gawkowski. Trener: Radosław Żebrowski.

MAZUR: Mariusz Strześniewski, Adam Kozłowski, Krzysztof Kozłowski, Patryk Chmielewski, Dariusz Prątnicki, Patryk Przygucki, Łukasz Strześniewski, Przemysław Królikowski, Tomasz Kozłowski, Marek Krydziński, Łukasz Lisicki, Sebastian Domżalski, Hubert Rutkowski, Adrian Prątnicki, Jarosław Wiśniewski, Mateusz Wereszczyński. Trener: Marek Listkowski.

Strzelcy Trójka: Choroszewski 8, Niećko 7, Dmowski 3, Wiśniewski, Kosiński, Piskowski, Kowalczyk;
Strzelcy Mazur: Lisicki 9, A. Kozłowski 4, Przygucki 4, A. Prątnicki 4, D. Prątnicki 3, Królikowski, T. Kozłowski;