Pekpol poza pucharem

Siatkówka 21 października 2010 Komentarzy

Pekpol Ostrołęka przegrał ze Ślepskiem Suwałki 1:3 w meczu trzeciej rundy Pucharu Polski i tym samym pożegnał się z tymi rozgrywkami. Trener Andrzej Dudziec zapowiadał grę zawodników, którzy w tym sezonie grali mniej i słowa dotrzymał. W miarę upływu czasu na boisku pojawiali się kolejni rezerwowi a w sezonie 2010/11 zadebiutował przed ostrołęcką publicznością...

Pekpol Ostrołęka przegrał ze Ślepskiem Suwałki 1:3 w meczu trzeciej rundy Pucharu Polski i tym samym pożegnał się z tymi rozgrywkami.

Trener Andrzej Dudziec zapowiadał grę zawodników, którzy w tym sezonie grali mniej i słowa dotrzymał. W miarę upływu czasu na boisku pojawiali się kolejni rezerwowi a w sezonie 2010/11 zadebiutował przed ostrołęcką publicznością Grzesiek Białek. Pierwszy set tego spotkania należał do suwalszczan, którzy dopingowani przez czteroosobową grupę fanatyków wygrali tę partię sześcioma punktami. Drugi set był z goła odmienny, bo to do ostrołęczan należała całkowita przewaga, momentami biało-czerwoni prezentowali doskonałą grę. Podobnie było w secie trzecim, lecz w końcówce mimo dwóch piłek setowych, nasi zawodnicy nie zdołali zwyciężyć. Ten set można powiedzieć zaważył na losach całego meczu, w czwartym secie na boisko wyszła zupełnie inna szóstka niż w ostatnich meczach ligowych. Ostatecznie Pekpol przegrał 1:3 i odpadł z rozgrywek PP, natomiast Ślepsk w czwartej rundzie zagra w Radomiu z Jadarem.

Mecz bez historii, miejmy nadzieję, że dużo bardziej widowiskowe spotkanie obejrzymy w sobotę. O godzinie 18:00 Pekpol podejmować będzie Orzeł Międzyrzecz.

Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki 1:3 (19:25, 25:19, 24:26, 18:25)

Pekpol: G. Pietkiewicz, Kuczko, Sacharewicz, Szczygielski, P. Pietkiewicz, Żyliński, Kaniowski (l)
Oraz: Jacyszyn, Rutecki, Walendzik, Białek, Stańczuk
Źródło: pekpol.net