Pierwsza porażka Pekpolu (ZDJĘCIA)

Siatkówka 10 października 2010 Komentarzy

Nie pomógł dobry doping przy niemal pełnej hali im. Arkadiusza Gołasia. W stojącym na wysokim poziomie meczu, siatkarze Pekpolu zaczęli od zwycięstwa w pierwszym secie, ale kolejne należały do przyjezdnych z Gorzowa. Goście uznawani są za część mediów za głównych faworytów do awansu. Była to pierwsza ligowa porażka Pekpolu po awansie do I ligi. Liderem rozgrywek jest dobrze znana ostrołęczanom drużyna Ślepska Suwałki (do 2009 roku Ślepska Augustów). Mimo porażki tuż za nimi plasują się podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza...

Pekpol Ostrołęka - GTPS Gorzów Wielkopolski 2:3 (25:16, 23:25, 26:28, 25:19, 12:15)

Pekpol: G. Pietkiewicz, Kuczko, Żylinski, Stańczuk, Sacharewicz, P. Pietkiewicz, Kaniowski (l)
oraz Rutecki, Walendzik, Szczygielski, Jacyszyn.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z meczu na naszej stronie.