Popis strzelecki w Ciechanowie. Trójka o dwie bramki za Jurandem

Piłka ręczna 15 października 2016 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Jurandem KANOiL Ciechanów 37:39 w spotkaniu 6. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. W Ciechanowie padł absolutny rekord tego sezonu pod względem liczby strzelonych bramek. Obie drużyny zagrały otwarty szczypiorniak i stworzyły kapitalne widowisko.

Kibice, którzy zasiedli na trybunach hali w Ciechanowie obejrzeli aż 76 goli! Do przerwy gospodarze prowadzili 19:16 i w drugiej połowie liczyli na powiększenie przewagi, lecz dobrze dysponowana Trójka odpowiadała równie dobrą skutecznością, przez co emocji nie zabrakło do ostatnich minut meczu. Niepokonana ekipa Juranda na pewno nie spodziewała się tak trudnej przeprawy w meczu z ostrołęczanami, ostatecznie po ciężkim boju gospodarze zwyciężyli 39:37. Najskuteczniejsi w naszej drużynie byli Rafał Niećko i Kamil Ludwiczak - autorzy odpowiednio 10 i 9 bramek.

Trójka ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i trzy porażki. Za tydzień ekipa trenera Radosława Żebrowskiego zagra na wyjeździe z Bestios Białystok.

Jurand KANOiL Ciechanów - Trójka Ostrołęka 39:37 (19:16)

TRÓJKA: Kozłowski, Prekiel - Dmowski 1 , Milewski 7, Ścibek 2, Kuliś 4, Kosiński, Piskowski 4, Ludwiczak 9, Niećko 10, Sikora, Gawkowski.