Przegląd kadry Narwi w trójmeczu z Goworowem i Różanem

Piłka nożna 07 sierpnia 2017 15 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka, po sobotniej wygranej ze Świtem Baranowo, w niedzielę pojechali do Różana by zmierzyć się w trójmeczu z ligowymi rywalami - Orzem Goworowo i FC 2012 Różan. Szansę gry dostali ci piłkarze, którzy w poprzednich sparingach grali mniej.

Pierwszą połowę Narwianie rozegrali z ekipą Orza Goworowo. Zakończyła się ona zwycięstwem niebiesko-czerwonych 1:0 po golu Krystiana Duszaka, dla którego był to sparingowy debiut. W drugiej części gry ostrołęczanie zmierzyli się z FC 2012 Różan, tu lepsi okazali się gospodarze, wykorzystali oni błędy indywidualne Narwian i wygrali 3:0.

Warto podkreślić, że Narew wystąpiła w tych meczach bez takich zawodników jak m.in. Gontarz, Lutrzykowski, Wysocki, Pędzich, Kobrzyński, Dobkowski, Olbryś, G. Choroszewski, Matłach czy Bolc. Trener Rafał Kosek mógł zrobić więc przegląd pozostałych "wojsk" pod kątem przydatności do gry w nowym sezonie. B Klasa rusza już 26 sierpnia, więc jest jeszcze trochę czasu na przygotowanie zespołu.

W dotychczasowych sparingach Narew osiągnęła następujące wyniki: 1:2 z Orłem Sypniewo, 3:4 z Iskrą Krasne, 4:3 ze Świtem Baranowo, 1:0 z Orzem Goworowo (45 minut) oraz 0:3 z FC Różan (45 minut). Kolejny test to gierka w ramach treningu z KS Zbójna, odbędzie się ona 9 sierpnia, z kolei 12 sierpnia Narwian czeka wyjazdowy sparing z Aldo Bartnikiem Myszyniec.