Narew wygrywa sparing ze Świtem (zdjęcia)

Piłka nożna 06 sierpnia 2017 3 Komentarze

Narew Ostrołęka odniosła pierwsze sparingowe zwycięstwo w okresie przygotowawczym do sezonu 2017/18. Podopieczni Rafała Koska w sobotni wieczór pokonali Świt Baranowo 4:3.

Spotkanie Narwi ze Świtem rozpoczęło się od przewagi gospodarzy, którzy już w 7. minucie wyszli na prowadzenie po trafieniu Adriana Piersy. Po 25 minutach gry niebiesko-czerwoni prowadzili już 2:0, tym razem na listę strzelców wpisał się Bartosz Pędzich. Wydawało się, że Narew kontroluje mecz, aż tu w końcu obudził się Świt. W 35. minucie błąd bramkarza gospodarzy wykorzystał Marcin Dobrzyński, kierując piłkę do pustej bramki. Najładniejszego gola obejrzeliśmy tuż przed przerwą - rzut wolny z 18 metrów na pięknego gola (piłka odbiła się od słupka zanim wpadła do bramki) zamienił Damian Duszak.

Po przerwie Świt wyszedł na prowadzenie. W 63. minucie kolejny kiks golkipera Narwi został wykorzystany przez Duszaka i było 2:3. Wyrównanie przyszło w 78. minucie, wtedy to do bramki Świtu trafił Miłosz Mierzejewski. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, padła zwycięska bramka dla Narwi. W doliczonym czasie gry wynik na 4:3 ustalił Marcin Kobrzyński.

Narew wygrała pierwszy sparing, w poprzednich test-meczach niebiesko-czerwoni byli minimalnie gorsi od wyżej notowanych rywali, padły wyniki 1:2 z Orłem Sypniewo i 3:4 z Iskrą Krasne. Kolejne mecze już dziś o 15.00 w Różanie, Narew zagra w trójmeczu po połowie z FC Różan i Orzem Goworowo.