Punkt rezerw Korony na pożegnanie rundy jesiennej

Piłka nożna 28 października 2015 Komentarzy

Korona II Ostrołęka zremisowała z WKS Mystkówiec Stary 3:3 w spotkaniu ostatniej jesiennej kolejki B-Klasy ostrołęckiej. Niebiesko-żółci w pierwszej rundzie nie zaznali goryczy porażki i w spokoju mogą oczekiwać na powrót do rozgrywek po zimowej przerwie.

Rezerwy Korony udały się do Mystkówca Starego tylko w 11-osobowym składzie. Gospodarze zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę i do przerwy prowadzili 3:2, bramki dla Korony w tej części gry strzelali Mateusz Brodowski i Piotr Kubat. Po przerwie nasi piłkarze zdołali wyrównać za sprawą doświadczonego Marcina Manowskiego i mecz zakończył się podziałem punktów.

Domową porażkę z GKS Max-Rol Andrzejewo zanotowali piłkarze GLKS Lelis. Podopieczni Jerzego Dawida po sześciu minutach prowadzili już 2:0 po trafieniach Damiana Prusaczyka, nie potrafili jednak utrzymać przewagi i to GKS zgarnął pełną pulę w Lelisie. Sporo emocji było również w derbach powiatu ostrołęckiego, w których Świt Baranowo ograł Orz Goworowo 5:0 - bramki dla Świtu strzelali: Marcin Dobrzyński dwie, Mateusz Fąk, Rafał Ogonowski i Paweł Zarjewski.