zdjecie 5496

Piłkarze z regionu na krajowych arenach (odc. 11)

Piłka nożna 23 października 2015 Komentarzy

Zapraszamy do lektury jedenastego odcinka cyklu "Piłkarze z regionu na krajowych arenach". Jak co tydzień, pod lupę bierzemy piłkarzy wywodzących się z naszego regionu, a reprezentujących krajowe kluby na różnych poziomach ligowych. Oto raport z ubiegłego weekendu.

Zapraszamy do lektury jedenastego odcinka cyklu "Piłkarze z regionu na krajowych arenach". Jak co tydzień, pod lupę bierzemy piłkarzy wywodzących się z naszego regionu, a reprezentujących krajowe kluby na różnych poziomach ligowych. Oto raport z ubiegłego weekendu.

Ubiegły weekend był pracowity dla Jakuba Stepnowskiego. Wychowanek LUKS Czerwin zagrał w dwóch spotkaniach, uczynił to zarówno w rozgrywkach III ligi, jak i w Centralnej Lidze Juniorów. Stepnowski ma pewne miejsce w składach drużyn Arki Gdynia i oby przełożyło się to na jego dobrą grę w przyszłości.

Za bardzo dobre występy pochwalić trzeba Przemysława Olesińskiego z ŁKS Łomża (gol), Daniela Kraskę ze Znicza II Pruszków (gol i asysta) oraz Mateusza Nakielskiego z Puszczy Hajnówka (dwa gole).

Naszych czytelników zachęcamy do współpracy - jeżeli posiadacie państwo informacje o zawodnikach z naszego regionu, którzy reprezentują barwy klubów na terenie kraju (lub za granicą) na dowolnym poziomie ligowym, prosimy o kontakt na adres mailowy sport@eostroleka.pl. Kolejny odcinek naszego cyklu już za tydzień

I LIGA

Mateusz Żebrowski (Wigry Suwałki, wychowanek OTS Korona) rozegrał 17 minut w spotkaniu 13. kolejki I ligi przeciwko GKS Bełchatów. Wigry wygrały 2:0, a ostrołęczanin w 73. minucie zmienił strzelca pierwszej bramki - Kamila Adamka.

II LIGA

Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy, wychowanek MKS Narew) rozegrał 90 minut w meczu 13. kolejki II ligi. Jego klub zremisował z Okocimskim Brzesko 1:1.

III LIGA

Jakub Stepnowski (Arka II Gdynia, wychowanek LUKS Czerwin) wystąpił przez ostatni kwadrans spotkania 10. kolejki III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej, w którym Arka II Gdynia zremisowała na wyjeździe z Gwardią Koszalin 2:2.

Przemysław Olesiński i Łukasz Zaniewski (ŁKS Łomża, wychowankowie OTS Korona) rozegrali całe spotkanie przeciwko Huraganowi Morąg w 13. kolejce III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. ŁKS zremisował z Huraganem 1:1, a Olesiński strzelił bramkę w 55. minucie meczu.

Piotr Gurzęda (Świt Nowy Dwór Mazowiecki, wychowanek MKS Narew) rozegrał 90 minut w spotkaniu 13. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Jego klub przegrał na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0:1.

Mariusz Marczak (Polonia Warszawa, wychowanek MKS Narew) zagrał 90 minut w przegranym przez Polonię 0:1 wyjazdowym mecz 13. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Pilicą Białobrzegi.

IV LIGA

Daniel Kraska (Znicz II Pruszków, wychowanek OTS Korona) rozegrał bardzo dobre spotkanie w barwach Znicza II Pruszków w 13. kolejce IV ligi mazowieckiej gr. południowej. Rezerwy Znicza wygrały 3:2 z Błonianką Błonie, a Kraska strzelił bramkę i zaliczył asystę.

Mateusz Nakielski (Puszcza Hajnówka, wychowanek MKS Narew) strzelił dwie bramki dla swojego zespołu w wygranym 4:0 z Orłem Kolno meczu 11. kolejki IV ligi podlaskiej. Nakielski wpisywał się na listę strzelców w 54. i 83. minucie.

Adrian Gwiazda i Paweł Gwiazda (Orzeł Kolno, wychowankowie Tęczy Łyse) zagrali 90 minut we wspomnianym powyżej meczu Puszcza Hajnówka - Orzeł Kolno, zakończonym wynikiem 4:0 dla gospodarzy.

NIŻSZE LIGI

Przemysław Kruk (Nadnarwianka Pułtusk, wychowanek MKS Narew) rozegrał 15 minut w meczu 12. kolejki okręgówki ciechanowsko-ostrołęckiej. Jego klub wygrał 2:0 z Żakiem Szreńsk. Kruk wszedł na boisko w 65. minucie i... zszedł z niego w 80. minucie.

Emil Chorążewicz (Iskra Krasne, wychowanek MKS Narew) zagrał całe spotkanie 12. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Iskra wygrała z Tęczą Ojrzeń 3:0, a Chorążewicz zapisał się w notesie sędziego jako ten, który otrzymał żółtą kartkę.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

Dominik Prusaczyk (Jagiellonia Białystok wychowanek MKS Narew) rozegrał 45 minut w meczu 12. kolejki CLJ, w którym Jagiellonia pokonała na wyjeździe MKS Ełk 7:1.

Jakub Stepnowski (Arka Gdynia, wychowanek LUKS Czerwin) rozegrał 60 minut w meczu 12. kolejki CLJ. Arka zremisowała z Ruchem Chorzów 1:1.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.