Punkt Troszyna w Ojrzeniu. Korona wciąż liderem okręgówki

Piłka nożna 07 września 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn zremisował z Tęczą Ojrzeń 1:1 w wyjazdowym spotkaniu 5. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Gracze prowadzeni przez Łukasza Bałazego byli blisko wygranej, lecz stracili gola na 1:1 w ostatnich minutach meczu. W stawce okręgówki przewodzi Korona Ostrołęka.

Zespół z powiatu ostrołęckiego objął prowadzenie w 37. minucie. Faulowany w polu karnym był grający trener Troszyna Łukasz Bałazy, a jedenastkę na gola zamienił doświadczony Piotr Bałas. W drugiej części gry gospodarze rzucili się do odrabiania strat i sztuka ta udała im się na siedem minut przed końcem meczu. Bramkę, która ustaliła wynik spotkania na 1:1, strzelił Łukasz Kozłowski.

KS CK po pięciu kolejkach ma na swoim koncie siedem punktów z bilansem dwóch zwycięstw, remisu i dwóch porażek. Liderem z kompletem wygranych jest ostrołęcka Korona.

Tęcza Ojrzeń - KS CK Troszyn 1:1 (0:1)

⚽ 0:1 Bałas '37 (k)
⚽ 1:1 Kozłowski '83

KS CK: Drężek - A. Abramczyk, Sakowski, Grochocki, M. Kaczyński, Dzwonkowski, Bałas, Bałazy (65' S. Kaczyński), Chromik (83' Knap), Gutowski, Grabowski (70' Dąbrowski).