Rekordowa kolejka A Klasy. Padło 36 goli!

Piłka nożna 22 września 2016 Komentarzy

W środę po raz szósty w tym sezonie na boiska wybiegli piłkarze drużyn A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Środowa kolejka okazała się jak dotychczas rekordowa pod względem strzelonych bramek. Na siedmiu stadionach padło 36 bramek.

Najwięcej goli zobaczyli kibice w Rzekuniu, gdzie miejscowa Rzekunianka rozegrała pasjonujące starcie z PAF Płońsk. Do przerwy było 1:1, lecz w drugiej połowie padło aż siedem goli. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Płońska 5:4. Goście zapewnili sobie zwycięstwo dzięki bramce Wierzchowskiego z 85. minuty. Dla Rzekunianki gole strzelali: Arkadiusz Il, Bartosz Pędzich, Kamil Gontarz i jeden gol samobójczy. Taka sama liczba bramek padła w meczu Gryf Kownaty Żędowe - Mazowsze Jednorożec, z tym, że zwycięstwo Mazowsza było bezdyskusyjne.

Dwie pozostałe ekipy z powiatu ostrołęckiego zdobyły w środowych meczach komplet punktów. Kurpik Kadzidło wygrał z Kryształem Glinojeck 1:0 po golu Szymona Samsela z 45. minuty. Z kolei Świt zmierzył się z najsłabszą w lidze Pełtą Karniewo i do przerwy pachniało niespodzianką, gdyż było 1:1. W drugiej połowie podopieczni Wojciecha Gąski stanęli jednak na wysokości zadania i pięcioma golami rozbili defensywę Pełty. Gole dla Świtu strzelali Paweł Kuzia, Rafał Ogonowski, Marcin Gładek (dwa), Mateusz Tabaka i Damian Duszak.