Rzekunianka wygrała 5:1, gola strzelił... bramkarz

Piłka nożna 25 września 2015 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń wygrała z Aldo Bartnikiem Myszyniec 5:1 w środowym spotkaniu 7. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Co ciekawe, jedną z bramek popisał się... golkiper gospodarzy Daniel Woźniak. W innym z meczów tej serii gier Kurpik Kadzidło przegrał z Kryształem Glinojeck 0:2.

Mecz Rzekunianki z Aldo Bartnikiem rozpoczął się korzystnie dla gości. W 15. minucie wynik meczu otworzył Szymon Kulas. Wyrównał w 26. minucie Paweł Lutrzykowski, a jeszcze przed przerwą prowadzenie Rzekuniowi dał Rafał Płaszczyński. Kolejne gole padły po przerwie - w 62. minucie Adrian Wołejszo strzelił bramkę na 3:1. Ciekawie było w 90. minucie, kiedy to podyktowano rzut karny dla gospodarzy - na bramkę zamienił go Daniel Woźniak, bramkarz z Rzekunia. Gospodarzy stać było jeszcze na jedną bramkę, w drugiej minucie doliczonego czasu gry do siatki trafił Radosław Wierzbowski.

Aldo Bartnik kończył mecz w "dziewiątkę". Czerwone kartki otrzymali Marek Lis w 41. minucie oraz Artur Warych w 76. minucie.

RZEKUNIANKA Rzekuń - ALDO BARTNIK Myszyniec 5-1 (2-1)
Lutrzykowski 26, Płaszczyński 38, Wołejszo 62, Woźniak 90, Wierzbowski 90+2 - Sz. Kulas 15

RZEKUNIANKA: Woźniak - Babicz, Dobkowski (55' Białczak), Gocłowski (60' Wierzbowski), Il, Jaskólski, Kowalski, Lutrzykowski, Olbryś, Płaszczyński (75' Przewojski), Wołejszo (78' Białobrzeski).

ALDO BARTNIK: M. Lis - Balcerzyk (76' Kozłowski), Kobus, Krajza, D. Kulas, Sz. Kulas (66' Chorążewicz), Łachacz (72' P. Lis), Lemański, A. Warych, M. Warych, Wróblewski.