Siatkówka: Młodziczki Nike na piątym miejscu na turnieju w Warszawie

Siatkówka 16 maja 2013 Komentarzy

W sobotę, 11 maja, młodziczki Nike Ostrołęka z rocznika 1999 i młodsze uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Dziewcząt w Warszawie. Młode zawodniczki z Ostrołęki zajęły piąte miejsce w rozgrywkach.

W całej imprezie siatkarki Nike Ostrołęka rozegrały 8 setów. Grano systemem dwóch setów bez względu na wynik i sumowano małe punkty a za wygrany set drużyna otrzymywała 1 pkt. Osiem startujących zespołów podzielono na dwie grupy.

Wyniki grupowe Nike:
Nike Ostrołęka - Dargfil Tomaszów Maz. 2:0 /25-18,31-29/
Nike Ostrołęka - Praska 30 Warszawa 1:1 /25-20,18-25/
Nike Ostrołęka - Atena Warszawa 0:2 /24-26,16-25/

Ostrołęczanki zajęły trzecie miejsce w grupie i walczyły o piąte miejsce w turnieju. Przeciwnikiem był MUKS 13 Radom. Remis w setach 1:1 /25-20,17-25/ ale małymi punktami lepsze były siatkarki znad Narwi.

8. Pułaski Warszawa

Skład Nike na turnieju w Warszawie: Magda Piersa /kpt./, Julka Serowiecka, Ola Damiecka, Julka Damięcka, Asia Rogaska, Klaudia Waśkiewicz, Agata Kaczmarczyk, Ola Mróz, Kinga Laskowska, Ania Kaczyńska, Ania Banul, Zuzia Krajewsak. Trener: Dariusz Piersa.