Spore niespodzianki w A Klasie. Zobacz wyniki 7. kolejki

Piłka nożna 27 września 2016 Komentarzy

Za nami 7. kolejka A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Jak co tydzień, kibiców w powiecie ostrołęckim najbardziej interesują mecze lokalnych drużyn. W ubiegły weekend działo się sporo - niespodziewane wyniki padły w meczach Kurpika i Świtu, nie zawiodła za to Rzekunianka.

Niespodziewanie wysoką porażkę w Płońsku zanotował Kurpik Kadzidło. Już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli cztery gole - dwukrotnie do siatki trafił Dawid Wierzchowski, po razie Radosław Woliński i Marek Kornatowski. W drugiej części gry Rafał Hymkowski jeszcze trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki. Kolejne dwa trafienia dołożył Wierzchowski, a wynik na 7:0 ustalił Marcin Droziński.

Świt Baranowo dobrze rozpoczął wyjazdowe spotkanie z Konopianką Konopki. Podopieczni Wojciecha Gąski co prawda przegrywali już 0:1 po golu Marcina Pietrusia z 12. minuty, ale jeszcze przed gwizdkiem na przerwę zdobyli dwie bramki za sprawą Krystiana Olendra i Rafała Ogonowskiego. Humory dopisywały kibicom i piłkarzom Świtu do 62. minuty. Wtedy to Daniel Lis zdobył gola wyrównującego, a w ostatnich 10 minutach gospodarze zaprezentowali ultraskuteczność, trafiając do siatki trzykrotnie: w 81. minucie zrobił to Adrian Kocięcki, w 88. minucie ponownie Daniel Lis, a w 89. minucie znów Kocięcki. Konopianka wygrała 5:2, choć to zwycięstwo zdecydowanie wyższe niż wynikałoby to z obrazu gry.

Nie zawiodła Rzekunianka Rzekuń. Gracze prowadzeni przez trenera Łukasza Załęskiego pewnie wygrali na wyjeździe z Pełtą Karniewo 3:0. Gole w meczu z outsiderem A Klasy strzelali Daniel Przywojski (dwa) oraz Arkadiusz Il.