Świt wygrywa pierwszy sparing

Piłka nożna 18 lipca 2015 Komentarzy

Piłkarze Świtu Baranowo rozegrali pierwszy sparing w ramach przygotowań do rozgrywek B-Klasy ostrołęckiej w sezonie 2015/16. Zespół z powiatu ostrołęckiego pokonał wyżej notowaną ekipę Mazowsza Jednorożec.

Mecz, który został rozegrany na stadionie w Baranowie, obfitował w wiele pozytywnych emocji. W pierwszej tercji obie drużyny strzeliły po jednej bramce, lecz już w drugiej odsłonie Świt zaprezentował się z bardzo dobrej strony i wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Goście starali się jeszcze o odrobienie strat w ostatnich 30 minutach, lecz stać ich było tylko na strzelenie jednego gola. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 na korzyść Świtu.

Bramki dla zespołu z powiatu ostrołęckiego strzelali: Krzysztof Chodkowski (dwie), Adrian Wołejszo i Marcin Dobrzyński. Gole dla gości zdobyli Daniel Skała (dwa) i Bartosz Antosiak.

Świt Baranowo - Mazowsze Jednorożec 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) - grano 3x30 min.

ŚWIT Baranowo: Radosław Przybyłek - Mateusz Fąk, Jacek Gąska, Daniel Łukasiak, Michał Abramczyk, Wojciech Gąska, Krystian Olender, Adrian Wołejszo, Marcin Dobrzyński, Paweł Zarjewski, Krzysztof Chodkowski. Zagrali również: Bartosz Gąska, Hubert Gąska, Radosław Grabowski, Przemysław Koziatek, Marcin Pieńkos i Tobiasz Kaczorek.