Szczypiorniak wziął srogi rewanż na Trójce [WIDEO]

Piłka ręczna 19 lutego 2017 2 Komentarze

16. kolejka II ligi piłkarzy ręcznych nie była szczęśliwa dla Trójki Ostrołęka. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka zrewanżował się za porażkę w Ostrołęce i wygrał różnicą czternastu bramek. Zobacz zapis wideo z meczu.

Gospodarze dobrze weszli w mecz i już po ośmiu minutach prowadzili 5:2. Szczypiornistom Trójki zdarzało się zgubić piłkę w akcjach ofensywnych, a gracze Szczypiorniaka w wyprowadzanych kontratakach byli niemal perfekcyjni. Mijały kolejne minuty, a przewaga gospodarzy rosła. Na półmetku pierwszej połowy Szczypiorniak prowadził już 10:4, a na przerwę piłkarze obu drużyn schodzili przy wyniku 20:10 na korzyść gospodarzy.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił - Szczypiorniak dalej miał przewagę i dokumentował ją kolejnymi bramkami. Ostatecznie gospodarze wygrali zdecydowanie 34:20. Trójka wróciła bez punktów, a na taki a nie inny wynik z pewnością miało wpływ eksperymentalne zestawienie ostrołęczan, m.in. bez najskuteczniejszego strzelca drużyny Rafała Niećko. Poniżej pełen zapis wideo z meczu.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - Trójka Ostrołęka 34:20 (20:10)