Trójka Ostrołęka świetnie zaczęła. Ale z wygranej cieszyła się Wisła II

Piłka ręczna 03 lutego 2024 2 Komentarze

Trójka Ostrołęka przegrała z Orlen Wisłą II Płock 26:36 w wyjazdowym meczu I ligi piłkarzy ręcznych. Kolejny dwucyfrowy wynik bramkowy zaliczył Patryk Obidziński, ale do zwycięstwa zabrakło sporo.

Trójka zaczęła ten mecz znakomicie, bowiem już w 6. minucie ostrołęczanie prowadzili 5:1. Dobra passa szybko się jednak skończyła, bo już dziesięć minut później gospodarze doprowadzili do remisu 7:7, a później wyszli na prowadzenie i zdobyli przewagę. Po 30 minutach było 15:13 dla Orlen Wisły II Płock.

W drugiej części meczu przewaga gospodarzy była juz wyraźniejsza i skończyło się wynikiem 36:26. Na pocieszenie można dodać, że kolejny świetny mecz rozegrał Patryk Obidziński - zdobył 10 bramek i lepszy wynik zanotował w tym meczu tylko Krystian Szostak z Orlen Wisły II, który 11-krotnie pokonywał bramkarza Trójki.

Orlen Wisła II Płock - Trójka Ostrołęka 36:26 (15:13)

Trójka: Obidziński 10, Jędrzewjewski 2, Kraszewski, Świerżewski, Głażewski, Żebrowski, Marszałek 2, Kaczyński 3, Sypiański 2, Rybicki, Deptuła 3, Szurnicki, Minota, Brzozowski 2, Wysocki, Celiński 2.