Trójka Ostrołęka wygrała turniej 1/16 finału Mistrzostw Polski! [WIDEO]

Piłka ręczna 24 marca 2024 1 Komentarz

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka z kompletem zwycięstw wygrali turniej 1/16 finału Mistrzostw Polski w Piotrkowie Trybunalskim. W ostatnim meczu Trójka pokonała ekipę z Wejherowa, pieczętując triumf.

Zawodnicy Trójki Ostrołęka do meczu z Tytanami Wejherowo przystępowali już jako pewni awansu do 1/8 finału MP, ale walczyli o możliwość organizacji turnieju, ten przywilej przypada bowiem zwycięzcy turniejów 1/16. I z tego zadania wywiązali się doskonale!

Pierwsza połowa była wyrównana i skończyła się wynikiem 14:13 dla Trójki, w drugiej połowie przewagę udało się jeszcze powiększyć. Trójka wygrała 27:24 i z kompletem zwycięstw wygrała turniej finałowy.

Klasyfikacja końcowa turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski w piłce ręcznej juniorów młodszych: