I liga. Start Konin za mocny dla Trójki Ostrołęka [WIDEO]

Piłka ręczna 23 marca 2024 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała na wyjeździe ze Startem Konin w meczu 19. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych.

Ostrołęczanie przystąpili do meczu doświadczoną ekipą, bez młodzieży, która właśnie świętuje awans do 1/8 finału Mistrzostw Polski juniorów młodszych po dwóch fantastycznych zwycięstwach w turnieju 1/16. Ale wróćmy do seniorów.

Już od samego początku drużyna gospodarzy zyskała przewagę (5:2 w 5. minucie), a następnie tylko ją powiększała. Kolejne serie miejscowych sprawiły, że na przerwę obie ekipy schodziły z prowadzeniem Startu Konin 19:12.

Po przerwie Trójka nie odrabiała strat, a przewaga miejscowych jeszcze się powiększyła. Skończyło się 12-bramkową wygraną Startu. A Trójka o tym meczu będzie chciała jak najszybciej zapomnieć.

Start Konin-Trójka Ostrołęka 32:20 (19:12)

Trójka: Kraszewski 3, Turski 5, Ludwiczak, Marszałek 4, Kaczyński 1, Rybicki, Deptuła 1, Szurnicki, Brzozowski 2, Pachucki, Wojdyna, Wysocki, Celiński 3, Kośnik 1.