Volley zdominował warszawski BKS IproArt [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkówka 27 marca 2017 1 Komentarz

Miłe zakończenie sezonu sprawili własnym kibicom siatkarze Volleya Ostrołęka. Miejscowi siatkarze po bardzo dobrym spotkaniu w swoim wykonaniu pokonali wyżej notowany BKS IproArt Team Warszawa 3:0, dzięki czemu są niemal pewni utrzymania się w III lidze.

Ostrołęczanie byli w tym spotkaniu zespołem lepszym, przede wszystkim popełniali dużo mniej błędów własnych niż w poprzednich meczach, a to dało efekt w postaci kolejnych punktów. Pierwszy i drugi set stał pod znakiem pewnej gry gospodarzy, w trzecim secie mieliśmy wyrównaną i emocjonującą końcówkę, jednak w tym przypadku również to Volley przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Było to ósme zwycięstwo Volleya w tym sezonie. Trzecioligowiec z Ostrołęki ma także na koncie dwanaście porażek. Do końca sezonu pozostały już tylko dwa spotkania i tylko naprawdę niekorzystny zbieg okoliczności mógłby doprowadzić do tego, by ostrołęccy gracze zajęli miejsce zagrożone spadkiem do IV ligi (11. lub 12.) - sobotnią wygraną Volley dobrze pożegnał się z ostrołęcką publiką, bowiem był to ostatni mecz przed własną publicznością w tym sezonie. Ostatnie dwa mecze sezonu 2016/17 Volley rozegra na wyjeździe.

SPS Volley Ostrołęka - BKS IproArt Team Warszawa 3:0 (25:17, 25:19, 29:27)