zdjecie 8073

Te wydarzenia sportowe warto zobaczyć w najbliższy weekend

Inne 10 marca 2017 0 Komentarzy

Mecze ligowe szczypiornistów Trójki oraz siatkarzy Energi i Volleya, sparingi Korony, Narwi i Jantaru, a także ostatni akord Nocnej Ligi Futsalu - w najbliższy weekend sportowych emocji nie zabraknie. Zobacz plan gier niezbędny dla każdego kibica.

Nocna Liga Futsalu - 10 marca (piątek), godz. 20.30, hala im. A. Gołasia, wstęp wolny

Rozpoczynamy już dziś od Nocnej Ligi Futsalu. O godzinie 20.30 rusza zaległa 3. kolejka NLF, która będzie jednocześnie ostatnią w tym sezonie. Poznamy więc nowego mistrza NLF, a emocji nie zabraknie do ostatnich chwil, bowiem nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Kto będzie mistrzem? Przekonamy się wieczorem, zapraszamy do hali im. Arkadiusza Gołasia.

Sparing Korona Ostrołęka - Orzeł Sypniewo - 11 marca (sobota), godz. 14.00, boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1, wstęp wolny

Będzie to ostatni mecz sparingowy ostrołęckiej Korony przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Podopieczni Marcina Truszkowskiego sprawdzą swoją formę z A Klasowym Orłem Sypniewo. Ciekawi jesteśmy jak wypadnie ostateczny sprawdzian przed ligą i czy Korona udowodni, że stać ją na skuteczną obronę miejsca premiowanego awansem do IV ligi.

Sparing Iskra Krasne - MZKS Narew 1962 Ostrołęka - 11 marca (sobota), godz. 17.00, boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa, wstęp wolny

Wieczorem czekają nas kolejne emocje piłkarskie. Drużyna MZKS Narew 1962 Ostrołęka przetestuje formę w starciu z Iskrą Krasne. Rywal z ligi okręgowej z pewnością będzie wymagającym przeciwnikiem, ale Narwianie muszą się z takimi mierzyć by dobrze przygotować się do startu w lidze.

II liga Trójka Ostrołęka - Jurand Ciechanów - 11 marca (sobota), godz. 17.00, hala ZS 5 przy ul. Berlinga, wstęp wolny

W sparingach z tym zespołem Trójka odnosiła zasłużone zwycięstwa. Mecz ligowy również zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego fani szczypiorniaka powinni zarezerwować sobie sobotni wieczór.

II liga play-off Energa Ostrołęka - Huragan Międzyrzec Podlaski - 11 marca (sobota), godz. 18.00, hala im. A. Gołasia, wstęp wolny

Siatkarze Energi Ostrołęka oczekują wsparcia kibiców. Pierwszy mecz play-off przegrali 0:3, przez co w nadchodzącym meczu muszą wygrać 3:0 lub 3:1, a następnie zwyciężyć złoty set by awansować do drugiej rundy. Zadanie trudne, ale w sporcie wszystko jest możliwe.

III liga Volley Ostrołęka - Olimp Skaryszew - 11 marca (sobota), godz. 18.00, hala przy ul. Partyzantów, wstęp wolny

Równolegle z meczem Energi toczył się będzie ligowy mecz Volleya. W kolejnym starciu III ligi ostrołęczanie podejmą Olimp Skaryszew. Hala w Wojciechowicach ostatnio nie była szczęśliwa dla miejscowych, ale mamy nadzieję, że już jutro nadejdzie czas na zwycięstwo.

Sparing Jantar Ostrołęka - KS Raszyn - 12 marca (niedziela), godz. 13.00, boisko ze sztuczną trawą ul. Witosa 1, wstęp wolny

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przetestują formę w starciu z mocnym rywalem - pierwszoligowym KS Raszyn. Ten mecz będzie już czwartym sparingiem pomarańczowych w obecnym okresie przygotowawczym. W przyszłym tygodniu więcej informacji o dotychczasowych poczynaniach ostrołęckich piłkarek. A tymczasem, zapraszamy na mecz.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.