Wygrana sparingowa nad Jurandem z Ciechanowa

Piłka ręczna 27 stycznia 2017 1 Komentarz

Cel wykonany. Szczypiorniści Trójki Ostrołęka dobrze wykorzystali przerwę między rundami w II lidze i zanotowali drugie zwycięstwo w sparingach z Jurandem Ciechanów. Po wygranej w naszym mieście, przyszedł czas na victorię na terenie rywala.

W czwartkowym starciu między Trójką a Jurandem nie zabrakło emocji oraz sporej ilości bramek. Obie drużyny postawiły na ofensywę, dzięki czemu obejrzeć można było aż 72 gole. O dwie bramki lepsi okazali się ostrołęczanie i wygrali 37:35, choć do przerwy to Jurand prowadził 19:18. Przypomnijmy, że w ubiegły piątek w Ostrołęce piłkarze ręczni Trójki zwyciężyli z Jurandem 33:25. Forma zaprezentowana w meczach z wyżej notowanym ligowym rywalem dobrze wróży na kolejne mecze ligowe.

Trójka Ostrołęka na półmetku rozgrywek sezonu 2016/17 w II lidze piłkarzy ręcznych zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 4 zwycięstw, 1 remisu i 7 porażek. Runda rewanżowa rozpocznie się 4 lutego, a na jej początek Trójka pojedzie do Radomia na starcie z absolutnym liderem II ligi - KS Uniwersytet.