B Klasa: Orz minimalnie słabszy od Iskry

Piłka nożna 04 września 2017 0 Komentarzy

Zespół Orza Goworowo w 2. kolejce B Klasy pojechał do Zarąb Kościelnych, gdzie na stadionie gminnym urządzone zostało ostre strzelanie. Podopieczni Arkadiusza Pyskło przegrali 3:4 po pechowo straconej bramce w końcówce meczu.

Orz wyszedł na prowadzenie w 14. minucie za sprawą Jakuba Zięby. 17-letni piłkarz ciekawie prezentuje się na początku sezonu, a w spotkaniu z Iskrą nie było to jego ostatnie słowo. Bramka zawodnika Orza nie przestraszyła gospodarzy, którzy wyrównali już dwie minuty później, a w 25. minucie wyszli na prowadzenie. Jak to bywa w B Klasie, emocji nie brakuje, więc w 30. minucie na 2:2 strzela Szymon Gęsich. Przed przerwą swojego drugiego gola dla Iskry strzela grający trener Kamil Małkiński (niegdyś m.in. IV-ligowa Ostrovia), mamy więc 3:2.

Po przerwie Orz doprowadza do wyrównania. Na kwadrans przed końcem na 3:3 strzela Jakub Zięba. W 83. minucie Iskra zadaje jednak decydujący cios - wynik meczu ustala Tomasz Niemira. Po remisie 0:0 z Różanem, tym razem Orz musiał wrócić do domu bez punktów.

Iskra Zaręby Kościelne - Orz Goworowo 4:3 (3:2)

⚽ 0:1 Zięba '14
⚽ 1:1 Wyszogrodzki '16
⚽ 2:1 Małkiński '25
⚽ 2:2 Sz. Gęsich '30
⚽ 3:2 Małkiński '41
⚽ 3:3 Zięba '76
⚽ 4:3 Niemira '83

Orz: Świerżewski - Gąsiorowski (74' Szpont), Bukowski, J.Dziełak (90+1' Majkowski), Mi.Brzozowski (69' Kozik), B. Dziełak, R. Gęsich, Sz. Gęsich, Chełchowski (46' Mech), Tomaszewski, Zięba.