zdjecie 3243

Orz Goworowo przed pierwszym meczem ligowym

Piłka nożna 26 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Orz Goworowo już jutro rozegra pierwsze spotkanie w sezonie 2017/18 w B Klasie ostrołęckiej. Drużyna przystępuje do sezonu z kilkoma nowymi zawodnikami, a także z nowym trenerem. Kibice liczą na dobrą inaugurację. Poznaj kadrę Orza.

Drużyna z Goworowa wraca do B Klasy po półrocznym powrocie. W poprzednim sezonie klub zdecydował wycofać się z rozgrywek po rundzie jesiennej, a stało się tak z powodu braku chętnych do gry. Teraz ma być zupełnie inaczej. Zespół Orza wzmocnili Marek Chełchowski z FC Różan, Michał i Mariusz Brzozowscy z KS Wąsewo, a także Konrad Majkowski z Orła Sypniewo. W składzie nie brakuje także młodych piłkarzy, jeszcze w wieku juniora. Łącznie kadra Orza liczy 32 piłkarzy. Poprowadzi ją nowy trener Arkadiusz Pyskło.

Już jutro o godz. 15.00 piłkarze Orza Goworowo rozegrają pierwsze spotkanie ligowe po powrocie do B Klasy. Podopieczni trenera Pyskło zmierzą się u siebie z FC Różan. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i przyjdź na mecz.

Orz Goworowo 2017/18Bramkarze: Adrian Świerżewski, Konrad Prusaczyk, Norbert Tokarzewski, Piotr Wieczorek;
Obrońcy: Daniel Drabot, Jakub Dziełak, Bartosz Dziełak, Sylwester Gąsiorowski, Łukasz Bukowski, Damian Tomaszewski, Władysław Szpont, Paweł Koziatek, Sebastian Czerepski, Michał Gruz, Łukasz Owczarski;
Pomocnicy: Marek Chełchowski, Michał Brzozowski, Tomasz Gęsich, Szymon Gęsich, Robert Gęsich, Radosław Gęsich, Mariusz Brzozowski, Kamil Tomaszewski, Rafał Mech, Albert Grabuś, Dawid Gałązka, Konrad Gołębiowski, Jakub Kwiatkowski;
Napastnicy: Jakub Zięba, Hubert Kozik, Konrad Majkowski, Mariusz Kuczewski;

Trener: Arkadiusz Pyskło;
Kierownik drużyny: Bartosz Dziełak;

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.