zdjecie 1233
zdjecie 1233

APN Ostrołęka triumfuje w międzynarodowym turnieju

Piłka nożna 26 sierpnia 2017 0 Komentarzy

W dniach 12-13 sierpnia w Ostrołęce odbył się piłkarski Summer Cup 2017. Puchar został w naszym mieście, gdyż najlepszą ekipą w międzynarodowej obsadzie turnieju okazała się Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

Gmina Goworowo oraz Powiat Ostrołęcki gościł młodych sportowców z Ukrainy. Piłkarze z Sokala i Użhorodu przyjechali do Ośrodka Edukacji Regionalnej w Lipiance. W czasie swojego  pobytu zwiedzili Ostrołękę oraz rozegrali mecze z rówieśnikami. W Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Summer Cup wzięło udział sześć drużyn. Ukrainę reprezentowały zespoły: Sokolany Sokal i FS Zinedin Użhorod; nasz powiat: APN Ostrołęka, OTS Korona i KS ORZ Goworowo. Powiat łomżyński reprezentował ŁKS Łomża. Zwycięską drużyną został APN Ostrołęka, pokonując FS Zinedin Użhorod i Sokalany Sokal. Kolejne miejsca zajęli: czwarte – ŁKS Łomża, piąte - OTS Korona  i szóste – KS ORZ Goworowo.

Gospodarzami Summer Cup w Ostrołęce byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, KS ORZ Goworowo, OTS Korona i Powiat Ostrołęcki. Nagrody dla zwycięzców oraz najlepszych zawodników ufundował Powiat Ostrołęcki. Międzynarodowy Turniej Piłkarski Summer CUP odbył się w ramach współpracy partnerskiej powiatu ostrołęckiego z powiatem sokalskim na Ukrainie.

fot. Powiat OstrołęckiChcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.