Gala "Sparta": Krwawe starcie Renkowskiego z Szulcem [WIDEO]

Sporty walki 14 kwietnia 2017 2 Komentarze

Walka reprezentanta Kaiser Team Olsztyn Piotra Renkowskiego z Karolem Szulcem z Black Horse Łomża wzbudziła sporo emocji podczas V Gali Sportów Walki "Sparta" w Ostrołęce. Obaj fighterzy przystąpili do walki mocno zmotywowani - polała się krew, a cała walka potrwała tylko jedną rundę.

Choć w pojedynku nie walczyli reprezentanci Ostrołęki, to i tak kibice nie mogli czuć się zawiedzeni, bowiem Piotr Renkowski i Karol Szulc dali fanom sporo emocji. Dużo wyższy Renkowski starał się "ustawić" rywala lewym prostym, od czasu do czasu kopiąc także długimi nogami w przeciwnika. Jedno z takich potężnych kopnięć trafiło Szulca w nos, co spowodowało spory krwotok. Ambitny zawodnik Black Horse Łomża pokazał jeszcze sporą siłę, przewracając przeciwnika, ale chwilę później mieliśmy już przerwę na opatrzenie jego twarzy.

Walkę wznowiono i Szulc miał nawet przewagę w parterze, lecz po pierwszej rundzie zdecydowano się przerwać pojedynek ze względu na obfite krwawienie zawodnika z Łomży. Przed czasem zwyciężył więc olsztynianin Renkowski. Walkę obejrzeć możecie na naszym wideo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
00:44, 15 kwietnia 2017

Kłopoty Najmana

Dzik groźny tylko z wygladu..


...
01:06, 15 kwietnia 2017

haha

odezwal sie znawca w kapciach z kaldunem przed telewizoremSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

TECZA ŁYSE
26 lipca 2017 jasiumrowka
Siłownie
20 stycznia 2017 Gość
Treningi koszykówki.
07 grudnia 2016 babette89
Piłka Nożna
14 października 2016 kluczowski8
FaceBook