zdjecie 8733
zdjecie 8733

Gala Sportów Walki "Sparta" już w najbliższą sobotę [WIDEO]

Sporty walki 07 kwietnia 2017 0 Komentarzy

W najbliższą sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce czekają nas wielkie sportowe emocje. Gala Sportów Walki "Sparta" to największe wydarzenie sportów walki w naszym regionie - gala odbędzie się już po raz piąty. Nie przegap i przyjdź dopingować fighterów do hali im. A. Gołasia.

Podczas gali "Sparta" wystąpi liczna reprezentacja Academia Gorila Ostrołęka. Zawodnik gospodarzy Dawid Kubik (68 kg) skrzyżuje rękawice z Piotrem Wielkopolanem z Red Lion Club Międzyrzec Podlaski, z kolei Jakub Krejszeff (+91 kg) zmierzy się z Wojciechem Kaźmierukiem, również z Red Lion. Obie walki odbędą się w formule boksu tajskiego. Z kolei inny reprezentant Gorili Patryk Tomczak zawalczy w K1 (86 kg) z Norbertem Gromadzkim, reprezentującym - podobnie jak poprzedni rywale ostrołęczan - klub z Międzyrzeca Podlaskiego.

W hali im. Gołasia nie zabraknie też boksu serwowanego przez pięściarzy dwóch ostrołęckich klubów. Damian Krukowski z Victorii Ostrołęka zmierzy się w kategorii 81 kg z Pawłem Martyniukiem z Palestry Warszawa, z kolei Marek Pietruczuk postara się drugi raz w ostatnim czasie pokonać Mariusza Tobiasza z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki w kategorii 64 kg. W ringu pojawią się też zawodnicy Championa Ostrołęka - Łukasz Domagalski zaboksuje w kat. 75 kg, a jego przeciwnikiem będzie Bartłomiej Tchórzewski z Klubu Sportowego Cristal Białystok. Z kolei Michał Żarnoch w kat. +91 kg podejmie Karola Krupieniuka, również z Białegostoku. Ciekawie zapowiada się jedyna podczas gali walka pań: reprezentantka Championa Martyna Żebrowska zmierzy się z Natalią Jędrysiak z Bambero Team Wyszków w kat. 57 kg.

Ciekawie będzie też w formule MMA. Karol Szulc z Black Horse Łomża zmierzy się w kategorii 87 kg z Piotrem Renkowskim z Kaiser Team Olsztyn. Na rywala w kategorii 60 kg czeka jeszcze Sebastian Matjasik. Walką wieczoru w V edycji Gali Sportów Walki „SPARTA” będzie pojedynek pomiędzy doświadczonym zawodnikiem Cross Fight Gym Ostrołęka Karolem Zyra, który ostatnio wygrał swoją czwartą walkę zawodową w Fight Exclusive Night, a reprezentantem MMA Ostróda Dominikiem Jusis który jest ubiegłorocznym mistrzem Polski ALMMA kat.-77kg full contact. Również w ubiegłym roku stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek. W swoim debiucie zawalczył dla organizacji Time of MAsters.

Organizatorem ostrołęckiej gali jest klub Champion Ostrołęka. Bilety w cenie 20, 25 i 30 zł dostępne są w siłowni CrossFightGym przy ul. Hubalczyków 2, w sklepie Iron Man w DH "Handlowiec" przy ul. Gorbatowa oraz w sklepie Vitamin Shop w "Galerii Bursztynowej" oraz w Academia Gorila przy ul. Bohaterów Warszawy 29. Wejściówki będzie można także kupić w hali im. Gołasia przed rozpoczęciem gali.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.