zdjecie 1233
zdjecie 1233

Znamy kartę walk V Gali Sportów Walki "Sparta"

Sporty walki 25 marca 2017 4 Komentarze

Poznaliśmy już niemal całą kartę walk V Gali Sportów Walki "Sparta", która odbędzie się 8 kwietnia w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce. W ringu zaprezentują się zawodnicy Academia Gorila, UKS Campion, Victoria i CrossFightGym Ostrołęka.

Podczas gali "Sparta" wystąpi liczna reprezentacja Academia Gorila Ostrołęka. Zawodnik gospodarzy Dawid Kubik (68 kg) skrzyżuje rękawice z Piotrem Wielkopolanem z Red Lion Club Międzyrzec Podlaski, z kolei Jakub Krejszeff (+91 kg) zmierzy się z Wojciechem Kaźmierukiem, również z Red Lion. Obie walki odbędą się w formule boksu tajskiego. Z kolei inny reprezentant Gorili Patryk Tomczak zawalczy w K1 (86 kg) z Norbertem Gromadzkim, reprezentującym - podobnie jak poprzedni rywale ostrołęczan - klub z Międzyrzeca Podlaskiego.

W hali im. Gołasia nie zabraknie też boksu serwowanego przez pięściarzy dwóch ostrołęckich klubów. Damian Krukowski z Victorii Ostrołęka zmierzy się w kategorii 81 kg z Pawłem Martyniukiem z Palestry Warszawa, z kolei Marek Pietruczuk postara się drugi raz w ostatnim czasie pokonać Mariusza Tobiasza z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki w kategorii 64 kg. W ringu pojawią się też zawodnicy Championa Ostrołęka - Łukasz Domagalski zaboksuje w kat. 75 kg, a jego przeciwnikiem będzie Bartłomiej Tchórzewski z Klubu Sportowego Cristal Białystok. Z kolei Michał Żarnoch w kat. +91 kg podejmie Karola Krupieniuka, również z Białegostoku. Ciekawie zapowiada się jedyna podczas gali walka pań: reprezentantka Championa Martyna Żebrowska zmierzy się z Natalią Jędrysiak z Bambero Team Wyszków w kat. 57 kg.

Ciekawie będzie też w formule MMA. Karol Szulc z Black Horse Łomża zmierzy się w kategorii 87 kg z Piotrem Renkowskim z Kaiser Team Olsztyn. Na rywala w kategorii 60 kg czeka jeszcze Sebastian Matjasik. Walką wieczoru w V edycji Gali Sportów Walki „SPARTA” będzie pojedynek pomiędzy doświadczonym zawodnikiem Cross Fight Gym Ostrołęka Karolem Zyra, który ostatnio wygrał swoją czwartą walkę zawodową w Fight Exclusive Night, a reprezentantem MMA Ostróda Dominikiem Jusis który jest ubiegłorocznym mistrzem Polski ALMMA kat.-77kg full contact. Również w ubiegłym roku stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek. W swoim debiucie zawalczył dla organizacji Time of MAsters.

Organizatorem ostrołęckiej gali jest klub Champion Ostrołęka. Bilety w cenie 20, 25 i 30 zł dostępne są w siłowni CrossFightGym przy ul. Hubalczyków 2, w sklepie Iron Man w DH "Handlowiec" przy ul. Gorbatowa oraz w sklepie Vitamin Shop w "Galerii Bursztynowej". Wejściówki będzie można także kupić w hali im. Gołasia przed rozpoczęciem gali.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:59, 25 marca 2017

ter

Fajna obsada, bede!! :)


...
16:49, 25 marca 2017

kibic

słabo to wygląda.....


...
18:37, 25 marca 2017

Gość

Dobre walki będą :-)


...
09:53, 27 marca 2017

Zawodnik

będą grzmotySerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.