IV liga: Błękitni zdobyli punkt przy Witosa [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 września 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała z Błękitnymi Gąbin 0:0 w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej. Kibice mogli jednak obejrzeć całkiem ciekawe spotkanie, pełne sytuacji podbramkowych oraz...bardzo ekspresową czerwoną kartkę dla Piotra Kubata.

W pierwszej połowie dwie dogodne okazje do strzelenia bramki miała Narew, lecz strzał Tomasza Niedźwieckiego zatrzymał się na poprzeczce a próba Piotra Strzeżysza skończyła się strzałem nad bramką. Drugą część gry z animuszem rozpoczęli goście i sprawili, że Andrzej Łyziński miał sporo pracy przy ich strzałach. Na szczęście żaden z nich nie znalazł drogi do bramki Narwi. Kolejne sytuacje dla Narwi miał Niedźwiecki, lecz nie umiał ich wykorzystać i w 66. minucie został zmieniony przez Piotra Kubata.

Kubat miał być lekarstwem Narwi na nieskuteczność a okazał się rekordzistą IV ligi, gdyż w tym sezonie na pewno jeszcze nikt nie otrzymał czerwonej kartki w niecałą minutę po wejściu na boisko. Bezmyślne uderzenie rywala bez piłki sędzia Daniel Sulej mógł zakwalifikować tylko w jeden sposób i usunąć z boiska zawodnika Narwi.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, padł remis 0:0 co jest na pewno dobrym wynikiem dla gości z Gąbina, którzy w ostatnich minutach grali na czas, starając się zyskiwać cenne sekundy.

Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin 0:0

Narew: Łyziński – D.Dzwonkowski, Pełtak, J.Zalewski, Skorupka – Pietrasiak, Strzeżysz (78. Gawrych), Stachowicz, Górski, Krawul (46. K.Dzwonkowski)- Niedźwiecki (66. Kubat).